طراحی پنت هاوس

طراحی پنت هاوس

لازم به ذکر است پنت هاوس واحدی خاص با متراژ بالا و امکانات ویژه است که در طبقات انتهایی برج ها قرار می گیرد. از این رو طراحی پنت هاوس به صورت کاملا متفاوت و مجلل انجام می شود تا کیفیت بهتری از زندگی و اقامت را در اختیار ساکنین اش بگذارد.

طراحی پنت هاوس به هر مهندس معمار یا آرشیتکتی سپرده نمی شود چون نیازمند تجربه کافی و دانش به روز در جوانب مختلف و متفاوت است. معماران مسئول برای طراحی پنت هاوس، روزهای زیادی به کسب اطلاعات می پردازند و سعی می کنند با بررسی نمونه های مشابه خارجی، دستاوردهای جهانی و بین المللی، واحدی فوق العاده طراحی کنند.

به طور کلی هر آن چه که کمک می کند، یک واحد پنت هاوس خاص تر و لوکس تر به نظر برسد مورد توجه معماران طراح پنت هاوس ها قرار می گیرد. جدیدترین مصالح، به روز ترین شیوه های ساخت و اجرا، مبلمان برند، شیرآلات لاکچری و تزئینات روز در ساخت و تجهیز پنت هاوس ها لحاظ می شود.

در طراحی یک پنت هاوس مجموعه ای از بهترین ها را می بینید مخصوصا اگر توسط Penthuzz طراحی شده باشد.

طراحی داخلی پنت هاوس

از لحاظ طراحی داخلی پنت هاوس، معمولا طراحی این واحدها کلاسیک یا مدرن هستند. امروزه پنت هاوس هایی در جهان ساخته می شود که از دکوراسیونی مینیمال و ظریف برخوردار هستند. در طراحی و ساخت پنت هاوس باید از مصالح مرغوب و درجه یک استفاده شود. همچنین استفاده از سطوح طبیعی و رنگ های خالص و براق به زیبایی فضا کمک می کند و از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

اگر به عنوان یک معمار به طراحی پنت هاوس مشغول هستید باید بتوانید ظاهری یکپارچه در آن ایجاد کنید. طوری که بخش های مختلف خانه منسجم و منظم به نظر برسند. هنگام طراحی پنت هاوس از

جزئیات غول پیکر و التقاطی استفاده نکنید چرا که به مرور برای صاحبین خانه خسته کننده و کسالت آور می شود.

همچنین قبل از شروع به طراحی همه چیز را به دقت اندازه گیری و محاسبه کنید. مسیرهای عبور تاسیسات، کابل های برق و لوله ها و کانال ها بسیار مهم هستند و می توانند نورپردازی و سقف کاذب را تحت تاثیر قرار دهند. حفظ ارتفاع در طراحی پنت هاوس مهم است و نباید از ارتفاع کف تا زیر سقف کاست. برای طراحی پنت هاوس باید به لوکس بودن آن توجه شود اما لوکس بودن به معنی استفاده از تزئینات اغراق آمیز نیست. لوکس بودن می تواند حاصل ترکیب عناصر زیبا و ظریف با یکدیگر باشد.

طراحی پنت هاوس لوکس با Penthuzz

استفاده از مبلمان با کیفیت، روشنایی های مرغوب همچون چراغ های smd و لوسترها، شیرآلات مستحکم و مقاوم از برندهای معروف اروپایی، کاشی ها و سنگ های ممتاز به صورت اسلب، بوک مچ و غیره می تواند دکوراسیونی خاص را در طراحی پنت هاوس ایجاد کند. بیشتر متریال استفاده شده در پنت هاوس ها وارداتی است و در بناهای خاص مشابه آن دیده می شود.

نکته دیگری که در زمینه طراحی پنت هاوس وجود دارد، ترکیب بندی رنگی محیط است که باید با علم به اصول روانشناسی و مبتنی بر قوانین روانشناسی رنگ و فیزیولوژی رنگ صورت گیرد. این اصول باید در کوچکترین جزئیات تا بزرگترین عناصر ساختمانی نیز رعایت گردد.

Penthuzz در زمینه طراحی پنت هاوس از برترین معماران و طراحان داخلی کمک می گیرد و از این رو یکی از برندهای معتبر طراحی پنت هاوس می باشد.

راه های تماس با ما :