فروش پنت هاوس

فروش پنت هاوس

فروش پنت هاوس شامل چندین مرحله است که تا یک مرحله انجام نشود، صعود به مرحله بعدی غیر ممکن است. از این رو این امر باید توسط متخصصین فروش پنت هاوس انجام شود. فروش پنت هاوس مبتنی بر قوانین علمی آن، یک معامله موفق و دو طرف برنده است که در آن خریدار و فروشنده هر دو راضی هستند.

مرحله اول در فروش پنت هاوس معرفی هوشمندانه اما صادقانه و بی کم و کاست امکانات و ویژگی های مثبت و منفی پنت هاوس است.

آن دسته از ویژگی های منفی و عیوب که قابل برطرف کردن هستند باید قبل از مراجعه اولین مشتری برای بازدید، رفع شوند. چون که ممکن است اولین مشتری خریدار ملک شما باشد و نباید این فرصت را به راحتی از دست دهید. مهم نیست هزینه تعمیرات بخشی از پنت هاوس یا تاسیسات یا حتی روشنایی ملک شما چقدر است. مهم این است پنت هاوس شما آن قدر ارزشمند است که باید به صورت کامل و بی عیب و نقص به خریدار ارائه شود و هر عیبی در هنگام بازدید می تواند مشتری مشتاق برای خرید ملک شما را دلزده و سرد کند.

قیمت گذاری برای فروش پنت هاوس

مرحله دوم ارزیابی قیمت است. ساختمان ها و آپارتمان های معمولی و حتی ویلاهای چندین طبقه به راحتی قیمت گذاری می شوند. اما شرایط فروش پنت هاوس و قیمت گذاری آن متفاوت است. این امر باید با بررسی کارشناس یا کارشناسان فنی صورت گیرد و چندین متخصص در زمینه املاک و مستغلات، معماری و سازه با بازدید از پنت هاوس شما قیمت واقعی و بهینه ی آن را تعیین و اعلام می کنند.

در زمینه فروش پنت هاوس به پاکیزگی نما، سنگ های جداره خارجی، شیشه ها دقت کنید و در صورت لزوم از تیم های شستشوی نما بهره بگیرید.

توجه به تراس ها و فضای سبز آن یکی دیگر از مراحل مهم فروش پنت هاوس است. این فضا را جدی بگیرید تا مشتری با دیدن آن برای خرید ملک شما بیشتر ترغیب شود. تمیزی و مرتب بودن مبلمان و اثاثیه برای پنت هاوس های مبله، همچنین انسجام و یکپارچگی فضاهای داخلی و پرهیز از شلوغی بیش از حد آن ها کمک می کند فروش پنت هاوس شما راحت تر و سریع تر صورت گیرد. قطعا هیچ کس از اتلاف زمان و انرژی برای فروش ملک اش لذت نمی برد. لذا اولین قدم را صحیح بردارید و فروش پنت هاوس خود را به مجموعه penthuzz بسپارید.

راه های تماس با ما :