پنت هاوس وینستون چرچیل در ژوهانسبورگ

ویژگی های پنت هاوس وینستون چرچیل در ژوهانسبورگ

 

مناسب برای: اقامت شبانه روزی هشت مهمان بزرگسال و یک کودک
تعداد اتاق خواب ها: سه اتاق خواب بزرگ و کامل
تعداد تخت ها: پنج تخت در سایزهای بزرگتر از تخت های معمولی
توضیحات هر اتاق خواب:
- اتاق خواب شماره یک: یک اتاق خواب چهل متر مربعی با تخت دو نفره در ابعاد کینگ و سرویس بهداشتی و حمام کاملا مجهز به وان، دوش، روشویی می باشد. همچنین در فضای اتاق خواب میز آرایش، دسترسی به تراس و استخر موجود در آن و سیستم صوتی فراخوان خدمه دیده می شود. در این اتاق یک کمد دیواری به عرض دو متر و نیم و طول پنج متر نیز موجود می باشد که یک گاو صندوق نیز داخل آن است. 

-اتاق خواب شماره دو: یک اتاق خواب سی متر مربعی با تخت دو نفره در ابعاد کینگ و یک تخت مخصوص کودک با پرده های حریر و یک سرویس بهداشتی و حمام کاملا مجهز به همراه میز آرایش، دسترسی به تراس و سیستم صوتی فراخوان خدمه می باشد. در این اتاق یک کمد دیواری به عرض یک متر و طول سه متر نیز موجود می باشد. میز آرایش داخل کمد تعبیه شده است تا اتاق خواب ساده تر و مرتب تر به نظر برسد.
-اتاق خواب شماره سه: دو تخت یک نفره با عرض یک و نیم و طول 220 سانتی متر
-دو حمام مجزا با کلیه ی امکانات رفاهی
-درب به سمت تراس خصوصی و باربیکیو
-فضای باز مشجر و درختکاری شده با گل ها و گیاهان کمیاب آفریقایی / آشپزخانه / اتاق های نشیمن متعدد
-جکوزی خصوصی روی پشت بام با امکانات انحصاری
-کابین حمام با دوش و وان جداگانه در کلیه اتاق ها

جالب است بدانید این پنت هاوس به تازگی در فهرست Tastemakers Africa Johannesburg و بهترین واحد مسکونی Airbnb در آفریقا قرار گرفته است و یک صفحه کامل مقاله در مجله British Airways در مورد این آپارتمان یا پنت هاوس فوق العاده نوشته شده است. مساحت پنت هاوس مذکور در هر طبقه 230 متر مربع بوده در سه طبقه ی بسیار لوکس گسترش و توسعه یافته است.

 

طراحی پنت هاوس، فروش پنت هاوس، اجاره پنت هاوس، خرید پنت هاوس

 

ایده ی شکل گیری پنت هاوس وینستون چرچیل در ژوهانسبورگ

 

معماری خاص این پنت هاوس به نحوی طراحی شده است تا همه ی فضاهای اصلی زندگی از فضای باز و مناظر شگفت انگیز شهر زیبای ژوهانسبورگ بهره مند شوند.
در بخش ورودی آپارتمان یک مجموعه ی کامل اتاق خواب قرار دارد که دارای چهار تخت یک نفره سفارشی، یک حمام بزرگ و یک اتاق نشیمن است. به نوعی این قسمت سوییت لوکس مجزایی محسوب می شود که در ارتباط غیر مستقیم با پنت هاوس قرار دارد.
همچنین یک اتاق خواب دیگر نیز در این سوییت وجود دارد که دارای یک تخت بلند و یک میز بزرگ است. اتاق سوم نیز با دو تخت اضافی و یک حمام در این فضا قرار گرفته است.

 

معرفی سایر طبقات پنت هاوس وینستون چرچیل در ژوهانسبورگ

 

طبقه وسط این پنت هاوس دارای یک فضای نشیمن بسیار لوکس و مجلل با شومینه ای معلق در میان خود می باشد که به طور خاصی به فضای ناهار خوری (با یک میز ناهار خوری شش نفره) و آشپزخانه متصل شده است. شمعدانی های بلوری بر روی میز نهارخوری قرار گرفته است و کابینت های دست ساز با لوازم خانگی Smeg از جنس استیل ضد زنگ داخل آشپزخانه قرار گرفته است.

همچنین یک بالکن پنهانی در پشت آشپزخانه نیز وجود دارد که دید زیبایی به مراکز تاریخی در مرکز شهر قدیمی ژوهانسبورگ را در اختیار شما قرار می دهد.
پله های مارپیچ آهنی هر طبقه را به طبقه ی دیگر متصل می کنند. وقتی به طبقه ی سوم وارد شوید صندلی های زیادی را در اطراف شومینه در فضای باز می بینید که باربیکیو در نزدیکی آن ها قرار گرفته است.

 

طراحی پنت هاوس، فروش پنت هاوس، اجاره پنت هاوس، خرید پنت هاوس

 

سایر امکانات پنت هاوس وینستون چرچیل در ژوهانسبورگ

 

همچنین در سال های اخیر یک سیستم صوتی از برند Sonos به این پنت هاوس زیبا و تاریخی اضافه شده است، بنابراین اگر شما برنامه Sonos (از iPhone یا Android App Store) را دانلود کرده اید، می توانید از طریق تلفن، رایانه یا تبلت خود در هر اتاق به سیستم هوشمند مدیریت ساختمان متصل شوید و از آن لذت ببرید.