قیمت پنت هاوس در فرمانیه

منطقه فرمانیه و پنت‌هاوس‌های مجلل

فرمانیه یکی از بهترین محله‌های منطقه ۱ تهران در شمال شرق و جزو شمیرانات محسوب می‌شود. پنت هاوس‌های این منطقه از آب وهوای تمیز دامنه‌ی کوه البرز و منظره‌ی فوق‌العاده‌ی آن برخوردارند. همچنین از سوی دیگر چشم‌انداز شهر را دارند. این منطقه از قدیم محل سکونت خانواده‌های متمول ایرانی بوده‌ است. به همین دلیل از نظر میزان نرخ قیمت فروش و رهن و اجاره در میان مناطق ۱ و ۲‌ تهران رکورددار منطقه است.
در منطقه فرمانیه می‌توانید شاهد لوکس‌ترین و مدرن‌ترین پنت هاوس‌ها بر بالای بلندی برج‌های سر به فلک کشیده باشید. پنت هاوس‌ها در این منطقه به‌صورت دوبلکس و گاهی تریبلکس شامل سه طبقه ساخته شده‌اند.
 

امکانات و طرز ساخت

 

پنت هاوس فرمانیه

اغلب برج‌های مسکونی نوساز یا حداکثر چند سال ساخت، به‌صورت لوکس و مدرن ساخته شده‌اند. طوری‌که ضمن تجملاتی بودن از تمامی امکانات جدید نظیر سالن ورزش، استخر، سونا و سیستم سرما و گرمای مرکزی چیلر برخوردارند. در این برج‌ها در طبقات آخر پنت هاوس‌های دوبلکس تریبلکس بسیار مجلل جای گرفته‌اند تا هم نمای خارجی ساختمان را چند برابر زیبا‌تر جلوه دهند و هم از نگاه افراد داخل پنت هاوس منظره‌ی دیدنی و جذابی داشته باشند.

سالن بیلیارد و سینِما نیز از امکانات تفریحی است که اخیراً در برج‌های مسکونی تدارک دیده می‌شود. در ساخت داخلی پنت هاوس‌های لوکس از شیرآلات طلا که جدیدترین نوع شیر آلات تجملی است، استفاده می‌شود. چوب‌های به‌کار رفته در ساخت کمدها و قرنیز دیوارها و کتابخانه از نوع طبیعی و دارای رنگ زیبایی است که حس لوکس بودن را در فضای خانه دو چندان می‌کند. بعضی از این خانه‌ها جدیداً بازسازی شده و با امکانات جدیدتر و شیک‌تری مجهز شده است و مانند خانه‌ای نو به‌نظر می‌رسد.
 

قیمت‌ پنت هاوس‌های فرمانیه

 

پنت هاوس فرمانیه

در این منطقه بسیاری از پنت هاوس‌ها با متراژ بالا در حدود ۷۰۰ تا ۹۰۰ متر مربع ساخته شده‌اند. یک پنت هاوس ۷۰۰ متری با ۶ اتاق خواب و دارای همه‌ی امکاناتی که از آن یاد بردیم، به مبلغ ۳۵ میلیون تومان برای هر متر مربع به‌فروش می‌رسد. پنت هاوس‌ مجلل دیگری با ۹۰۰ متر بنا و ۹۰۰ متر تراس روی پشت‌بام از دیگر خانه‌های بسیار لوکس این منطقه است. قیمت این پنت هاوس به ۴۰ میلیارد تومان نزدیک است. 

 
یکی دیگر از پنت هاوس‌های این منطقه در خیابان کریمی واقع شده و دارای متراژ ۶۰۰ متر مربع و ۴ اتاق خواب و ۵ سرویس بهداشتی است. این خانه از ۳ پارکینگ برخوردار است و از کلیه‌ی امکانات برج مجلل مسکونی مانند سالن ورزش، سونا و جکوزی، استخر و آسانسور نیز بهره می‌برد. قیمت آن برای هر متر مربع ۳۵ میلیون تومان تخمین زده شده است. دارای روف گاردن و حیاط بزرگ، سیستم هوشمند و استخر نیز هست. 
برج‌ لوکس فرمانیه در آخرین طبقه‌ی خود شامل یک پنت هاوس ویژه است که ۴۳۰ متر مربع مساحت دارد. قیمت در نظر گرفته شده برای این پنت هاوس ۱۶ میلیارد تومان است. در بخش داخلی دارای ۲۰۰ متر سالن بدون ستون و در بخش بیرونی دارای ۲۰ متر تراس ویژه و اختصاصی است. از سمت شمال چشم انداز کوه با درختان سبز دامنه را دارد و از سمت جنوب نیز دارای دید شهر تهران است. این برج لوکس همه‌ی امکانات رفاهی تفریحی را در اختیار مالکین قرار داده و چیزی را از قلم نینداخته است. به‌علاوه از شیک‌ترین مصالح در فضای لابی و ورودی و آسانسور برند خود استفاده کرده است. استفاده از متریال‌های برند در برج‌های مسکونی فرمانیه امری رایج است که به افزایش قیمت خانه‌ها کمک شایانی می‌کند.
مورد دیگری از پنت هاوس‌های فرمانیه با مبلغ ۱۴ میلیارد تومان مساحتی ۴۷۰ متر مربعی دارد که در این مساحت ۵ اتاق خواب و یک سالن بسیار بزرگ و یک آشپزخانه گنجانده شده است. بنا نوساز است و شامل ویژگی‌های برج‌های مسکونی جدید می‌شود. یک اتاق شاه نشین با دید پانورامای واقعی و بسیار بی‌نشیر از امتیازها ویژه‌ی این پنت هاوس محسوب می‌شود. ارتفاع سقف این اتاق به ۸ متر می‌رسد که فضایی دلباز و روح‌افزا ایجاد می‌کند. 
 
اگر قصد خرید یا اجاره‌ی یکی از این پنت هاوس‌های لوکس و بی‌نظیر را دارید، با ما تماس بگیرید. تمام آنچه را که می‌خواهید درباره‌ی یک خانه بدانید، در اختیارتان قرار خواهیم داد و تا پایان مرحله خرید در کنارتان خواهیم بود.

نمایش گالری

فایل

قیمت پنت هاوس در فرمانیه

فایل

قیمت پنت هاوس در فرمانیه

فایل

قیمت پنت هاوس در فرمانیه

فایل

قیمت پنت هاوس در فرمانیه

فایل

قیمت پنت هاوس در فرمانیه