پنت هاوس قصر در مسکو

پنت هاوس مجتمع مسکونی "قصر Triumph" معمولاً فقط جهت اجاره ارائه می‌شود و قابل‌فروش نیست. شاید بخواهید یک شب اقامت در این پنت هاوس را تجربه کنید!!


ویژگیهای این قصر کوچک:

 

قصر Triumph

این ساختمان دارای پنجاه‌وهفت طبقه و در طبقه پنت هاوس دارای یک تراس وسیع با منظره پانارومیک از شهر مسکو، دو اتاق‌خواب بزرگ با دو حمام (ارتفاع سقف اتاق‌ها سه و دو دهم متر است.)، اتاق مطالعه، ماشین لباسشویی و ظرف‌شویی، سیستم تهویه هوا، آشپزخانه مجلل، کابین دوش جداگانه، باشگاه مجهز به سونا و جکوزی، سالن پذیرایی با متراژ بالا و اتاق رقص بزرگ که آهنگ به‌صورت استریو در آن پخش می‌شود.

 

بیرون این پنت هاوس چه چیزی را مشاهده می کنید؟

دور تا دور این ساختمان دارای حصارهایی جهت محافظت است که مجهز به دوربین مداربسته می‌باشد. این مجتمع مسکونی دارای نه واحد است که یک واحد آن به پنت هاوس اختصاص داده شده است و همه‌ی نه واحد به‌وسیله آسانسور اختصاصی راه ورود جدا از هم دارند.
زمین یا حیاط این آپارتمان‌های لوکس دارای ویژگی‌های زمین بازی کودکان، استخر، سالن آرایش، راه خروج به سمت  پارک چایکوفسکی و باشگاه همگانی است و همچنین پارکینگ زیرزمینی با خدمات 24 ساعته برای اتومبیل‌ها دارد.

 

پنت هاوس گوری در مسکو

 

پنت هاوس گوری

پنت هاوس گوری در برج واروبیوی "Vorobyovy" نزدیک به بزرگ‌ترین دانشگاه دولتی مسکو قرار دارد و ازجمله پنت هاوس‌هایی است که ابتدا یک مجتمع آپارتمانی مجلل و لوکس بوده و سپس به‌طور کامل با مصالح و لوازم مدرن، بازسازی‌شده و دارای امنیت کامل به‌صورت فول امکانات در اختیار مالکین قرار می‌گیرد. خدمه در این پنت هاوس به‌صورت بیست‌وچهارساعته در خدمت اقامت‌کنندگان هستند.

 

امکانات این ساختمان باشکوه:

زمانی که شما در تراس بزرگ آن می نشینید، دید بسیار عالی از کل شهر خواهید داشت، چهار اتاق‌خواب، پنج حمام بزرگ با امکانات کامل، اتاق لباسشویی، اتاق وان با امکانات سونا و جکوزی، کابین دوش جداگانه، آشپزخانه لوکس، خدمات دربان، دوربین مداربسته به درخواست اقامت‌کننده، مبلمان طبق سلیقه خریدار، دو پارکینگ و بسیاری امکانات دیگر از ویژگی‌های این پنت هاوس می‌باشد.

 

پنت هاوس پریچیستنکا 

 

پنت هاوس پریچیستنکا

این پنت هاوس لوکس دارای سبک هنری دکو است و سقفی به طول چهار و نیم متر دارد. در خیابان پریچیستنکا در مسکو در یک ساختمان تاریخی ساخته‌شده است. چنانچه شخصی هنرمند و علاقمند به مصالح سنتی و در عین حال مدرن هستید، این پنت هاوس مناسب شماست زیرا بازسازی آن با استفاده از سنگ طبیعی، پارکت چوبیِ بسیار هنری و درب آینه‌ای انجام شده است. 
دید وسیع پانارومای این پنت هاوس، کاخ کرملین و کلیسای بزرگ شهر مسکو است.

شگفت زده خواهید شد!!

یک اتاق نشیمن بزرگ با شومینه چوبی و بالکن، دو اتاق‌خواب مجلل با امکانات کامل و تراس، کمدهای لوکس برای لباس و کفش، اتاق لباسشویی، یک بالکن وسیع که از درب‌های سه اتاق به این بالکن راه دارد، کتابخانه و اتاق تلویزیون با سیستم صوتی و یک پارکینگ زیرزمینی بزرگ که دارای نگهبانان در بیست‌وچهار ساعت شبانه‌روز است.


پنت هاوس بلاروس

 

پنت هاوس بلاروس

این پنت هاوس در بلاروس مسکو قرار دارد و اتاق‌های آن هرکدام برای منظورهای خاصی در نظر گرفته شده است که در پنت هاوس‌های مشابه آن در بلاروس دیده نمی‌شود و به عبارتی بی‌نظیر است.
مساحت آن چهارصد و سی‌وپنج مترمربع و در آپارتمانی هفده طبقه قرار دارد و دارای ویژگی‌های زیر است:

جلوه های درونی پنت هاوس :

سه اتاق‌خواب، سه حمام، کتابخانه با تجهیزات آن، کف پارکت چوبی، پارکینگ (زیرزمینی)، ماشین ظرف‌شوئی، ماشین لباسشویی، خشک‌کن، کابین دوش، تهویه مطبوع، اینترنت بیسیم، دارای ویدیو، دوربین امنیتی، تراس با نمای پانارومیک از شهر بلاروس، بدون حیوان خانگی، آشپزخانه اپن، حمام آفتاب.

 

پنت هاوس آکسانایوریوا

 

پنت هاوس آکسانایوریوا

سازنده این پنت هاوس زمان بازسازی و اجرا سبک منحصربه‌فردی را برای آن در نظر گرفت که نه بسیار مدرن است و نه سنتی. یک پنت هاوس دوبلکس و به اصلاح مدرن که برای یک خانواده چهارنفره در نظر گرفته شده است.


از ظرافت مینیمالیستی لذت می برید؟ 

پس دست به کار شوید و این پنت هاوس را خریداری نمایید، ظرافت مینیمالیستی آن که برای سالن‌ها در نظر گرفته شده. بعضی از دیوارها شمع پوشی شده و سقف با نور مخفی تزئین شده مناسب سلیقه شماست. 
پانل‌های چوبی از چوب‌های گران‌قیمت و مقاوم، سطوح سنگ مرمر و پوشش‌های زیبای تزئینی آن در بدو ورود بسیار خودنمایی می‌کند.
آشپزخانه آن به‌صورت اپن، اتاق کودک و نوجوان و اتاق والدین جداگانه در نظر گرفته شده و دکوراسیون مناسب خود را دارد. کتابخانه، تراس بسیار بزرگ با دید وسیع از شهر، سونا و جکوزی، مبلمان طرح ایتالیایی، کابین دوش، حمام چینی، پارکینگ، آسانسور اختصاصی، سیستم صوتی و تصویری، پنجره‌های سقفی و بسیاری از امکانات دیگر. 

نمایش گالری

فایل

پنت هاوس قصر در مسکو

فایل

پنت هاوس قصر در مسکو

فایل

پنت هاوس قصر در مسکو