ایده های طراحی دکوراسیون اتاق نشیمن در پنت هاوس که شما را هیجان زده می کنند

طراحی دکوراسیون اتاق نشیمن برای پنت هاوس های لوکس یکی از اصلی ترین طرح های دکوراسیون داخلی است. بخش بیشتر جذابیت هایی که نمای داخلی این آپارتمان های زیبا و شیک به بیننده القا می کنند ناشی از نمایی است که در اتاق نشیمن یا سالن اصلی پنت هاوس اجرا شده اند. افرادی که از بودجه مالی فوق العاده ای برخوردار هستند می توانند در بهترین پنت هاوس ها زندگی کنند. اتاق نشیمن، مکانی در پنت هاوس است که می توان طراح های بسیار گسترده ای را برای زیباتر شدن آن ارائه داد. در این مطلب به بررسی انواع ایده های طراحی دکوراسیون اتاق نشیمن خواهیم پرداخت.

 

اهمیت طراحی دکوراسیون اتاق نشیمن پنت هاوس های لوکس در خرید و فروش این آپارتمان ها

عاملی که باعث می شود یک پنت هاوس به سرعت به فروش برسد، امکانات کامل و زیبایی ظاهری است؛ بنابراین به نظر می رسد طراحی دکوراسیون اتاق نشیمن اگر به درستی و با بهترین و مدرن ترین طرح ها اجرا شود می تواند نظر مشتریان خرید پنت هاوس را جلب کند. اگر یک پنت هاوس به قدر کافی بزرگ باشد، یک طراح دکوراسیون داخلی به راحتی می تواند طرح های خود را ارائه دهد. بهترین طرح های اتاق نشیمن در تمام پنت هاوس ها در سراسر جهان ارائه می شوند.


اتاق نشیمن پنت هاوس
 

معرفی ایده های طراحی دکوراسیون اتاق نشیمن برای پنت هاوس های لوکس

دیوارهای بلند با فضایی باز در قسمت سالن اصلی یک پنت هاوس، بهترین فرصت را برای اجرای طراحی دکوراسیون اتاق نشیمن به سبک مدرن فراهم می کند؛ دیوارهای بلند به رنگ سفید که با سقف، هماهنگ شده اند و پنجره های شیشه ای که به خوبی توانسته اند با نمای اتاق نشیمن سازگار باشند، یکی از زیباترین ایده های دکوراسیون داخلی برای اتاق نشیمن است.

چیدمان مبلمان، میزها، میز ناهارخوری و آباژورهای کنار سالن، یکی دیگر از عوامل مهم برای طراحی دکوراسیون اتاق نشیمن در پنت هاوس ها است. این وسایل باید به دقت در کنار هم قرار داده شوند تا از ازدحام و شلوغ شدن فضای سالن جلوگیری کنند و جلوه زیبایی را نیز در این قسمت به وجود آورند. ترکیب رنگ مبلمان از اهمیت زیادی برخوردار است. تِم رنگی سفید و آبی، سفید و قهوه ای یا سفید با زرد روشن، نمونه هایی از هارمونی رنگ در طراحی دکوراسیون اتاق نشیمن پنت هاوس می باشند.

در طراحی دکوراسیون اتاق نشیمن پنت هاوس های لوکس که مساحت سالن نسبت به سایر آپارتمان های مشابه، کمتر است، بهترین ایده استفاده از مبلمان یکپارچه، بدون میز یا حداقل یک میز اصلی است. در این حالت می توان تلویزیون یا سایر وسایل صوتی و تصویری را به صورت دیوارچوب نصب کرد. استفاده از کاناپه یا صندلی های تکی در این حالت می تواند زیبایی نمای سالن را بیشتر کند. نظریه هارمونی رنگ ها در این نوع طراحی نیز باید رعایت شود. این سبک از طراحی دکوراسیون اتاق نشیمن، جزو ایده های مدرن برای دنیای امروزی به شمار می روند.


اتاق نشیمن پنت هاوس
 

استفاده از مبلمان با رنگ های تند و متضاد، ایده ای دیگر برای طراحی دکوراسیون اتاق نشیمن پنت هاوس ها است. این نوع طراحی معمولاً برای پنت هاوس های قدیمی تر یا خانه های ویلایی چند طبقه کاربرد دارد. اگرچه انتخاب رنگ وسایلی که در اتاق نشیمن قرار می گیرند توسط ساکنین خانه انجام می شود اما نظر طراحان داخلی در این مورد اهمیت دارد. در این حالت، استفاده از صندلی های چوبی قدیمی یا کاناپه های به سبک کلاسیک می تواند در زیباتر شدن نمای دکوراسیون اتاق نشیمن مؤثر باشد.

برای طراحی دکوراسیون اتاق نشیمن پنت هاوس های لوکسی که محوطه سالن اصلی به یک تراس بزرگتر راه دارد نیز ایده های خاصی وجود دارند؛ در این حالت علاوه بر مبلمان و وسایلی که در سالن اصلی قرار داده می شوند، یک سری مبلمان مخصوص چیدن در تراس انتخاب می گردند. رنگ این مبلمان می تواند متفاوت از مبلمان اتاق نشمین انتخاب شود. معمولاً این نوع طراحی، جلوه متفاوتی را در تراس پنت هاوس های لوکس ایجاد می کند.

طراحی دکوراسیون اتاق نشیمن پنت هاوس های خاص با نمایی رو به دریا، جنگل یا کوهستان معمولاً به گونه ای اجرا می گردد که زاویه دید افرادی که در سالن می نشینند به سمت منظره باشد. چیدمان مبلمان و وسایل هم به همین ترتیب تنظیم می گردد. هارمونی رنگ در این حالت اهمیت زیادی دارد. با اندکی سلیقه می توان بهترین ایده ها را برای طراحی دکوراسیون اتاق نشیمن در پنت هاوس اجرا کرد.

در طراحی دکوراسیون اتاق نشیمن پنت هاوس ها در هر قسمت از فضای سالن اگر قسمت آزاد و بدون استفاده وجود داشته باشد می توان از مجسمه، میزهای مدرن، گلدان، صندلی های راحتی و ... استفاده کرد. انتخاب مدل های آباژور و لوستر، تأثیر بسیار مهمی در زیبایی نمای دکوراسیون داخلی اتاق نشیمن دارد. برای سقف های بلند، لوسترهای بلند نیاز است و برای قسمت هایی که سقف پنت هاوس ها کوتاهتر است، لوسترهای کوتاهتر نیز باید استفاده شود. نمونه ای از این نوع طراحی را می توانید در تصاویر زیر مشاهده کنید.


اتاق نشیمن پنت هاوس