رهن یا اجاره پنت هاوس های ساحلی در کیش

کیش یکی از جزیره هایی است که سالانه تعداد زیادی از افراد برای تفریح به آنجا می روند. زیبایی خاص و منحصر به فردی که کیش در بین دیگر جزیره ها دارد باعث شده تا مقصد گردشگران زیادی باشد. بیشتر افراد برای تعطیلات مدت دار و یا حتی چند روزه قصد سفر به این شهر می کنند. از این رو افرادی که دوست دارند در هر زمانی بهترین سکونت را در شهرهای مختلف داشته باشند، اقدام به رهن و یا اجاره پنت هاوس های ساحلی در کیش می کنند.
پنت هاوس های ساحلی زیباترین خانه هایی هستند که می توان در این جزیره ی زیبا دید، همچنین دیدن زیبایی ساحل و چشم انداز شهری در بالای یک پنت هاوس زیبا و شیک خالی از لطف نیست. چیزی که شما در سطح های پایین تر هیچ گاه نخواهید دید.

 

چه افرادی اقدام به رهن یا اجاره پنت هاوس در کیش می کنند؟

 

پنت هاوس کیش

اگر برای مدتی کوتاه می خواهید به کیش بروید، یا حتی قصد سکونت در این شهر را دارید و نمی توانید یک پنت هاوس را با قیمت بالایی که دارد خریداری کنید، می توانید از اجاره یا رهن پنت هاوس های ساحلی کیش بهره ببرید. در این صورت زمان سکونت و اقامت خود در این شهر زیبا را به راحتی می گذرانید و از محل اقامت خود لذت می برید. مخصوصاً اگر برای ماه عسل این جزیره ی زیبا را برگزیده اید، بهتر است که این روزهای خوش زندگی خود را با داشتن اقامتی عالی در پنت هاوس های ساحلی با دیدی بی نظیر از چشم اندازهای زیبا کامل کنید.

 

چه امکاناتی در یک پنت هاوس ساحلی افراد را ترغیب به اقامت در آن می کند؟

 

پنت هاوس کیش
 
به طور کلی خانه های ساحلی، خانه هایی هستند که افراد زیادی به آنها علاقه مند هستند. حال اگر این خانه ها با بیشترین امکانات و طراحی شیک در اختیار این افراد قرار گیرد و در ارتفاعی بالا دید خوبی را ارائه دهد، می توان گفت کامل ترین خانه را در بر می گیرد.
- اتاق های بزرگ مستر و طراحی مدرن، اتاق های مادر و کودک، اتاق کار، اتاق خواب و ... که هر کدام متناسب با کارایی خود طراحی شده اند، جلوه ای جالب را به یک پنت هاوس می دهد.
- متراژ بالایی که این پنت هاوس ها دارند، باعث می شود که معماران دست بازتری در طراحی داخلی و ایجاد فضاهای لازم داشته باشند.
- امکانات تفریحی و ورزشی متنوع مانند سونا، جکوزی، استخر، زمین گلف و ... همگی در کنار هم باعث می شوند که هیچ وقت در همچو خانه ای حوصله یتان سر نرود.
- تراس ها و فضاهای روباز مانند روف گاردن ها و ... تنوع را به زندگی در این خانه های شیک می آورند.
- هوای خوبی که در کنار ساحل دارید و همچنین تماشای ساحل زیبای خلیج فارس از ارتفاع بالا خود مزیتی است که فقط در این پنت هاوس ها می توانید ببینید.
- امکاناتی مانند، دوربین های مداربسته فوق پیشرفته و امکانات امنیتی در این پنت هاوس های ساحلی کیش می تواند آسایش را برای شما به ارمغان آورد.
 

هزینه های اجاره پنت هاوس های ساحلی کیش

 

پنت هاوس کیش

بنا بر اینکه اجاره یا رهن پنت هاوس های کیش را برای چه مدتی بخواهید، متراژ و طراحی و امکانات آنها چگونه باشد، قیمت متفاوت است. معمولاً برای اجاره های طولانی مدت تر، به نسبت هزینه های کمتری را برای رهن و اجاره پرداخت خواهید کرد؛ اما برای اینکه بتوانید با اطمینان پنت هاوس مورد نظر خود را اجاره کنید، می توانید به سایت گروه مشاوران املاکان، سری بزنید. این گروه دارای سابقه بسیار عالی هستند و بهترین زمینه را برای اجاره پنت هاوس مورد نظر شما در سراسر کشور از جمله جزیره ی زیبای کیش فراهم می آورند. همچنین تنوع پنت هاوس های موجود در این سایت به شما کمک می کند تا خانه ای مد نظر خود را پیدا کرده و اقدام به اجاره و یا رهن آن در مدت زمان مورد نظر خود کنید.

نمایش گالری

فایل

رهن یا اجاره پنت هاوس های ساحلی در کیش