مگا پنت هاوس بیست میلیون دلاری "فیرمونت"

همه ی ما می دانیم بسیاری از هتل ها دارای سوئیت های مخصوص ریاست جمهوری هستند، سوییت هایی که در بخش طراحی و معماری آن ها از امکانات و خدمات خاصی استفاده شده است. بیشتر این سوییت ها طراحی مبتنی بر امنیت ویژه داشته و بر خلاف سوییت های معمولی مقوله ی حفاظت از ساکنین یکی از مهم ترین چالش های طراح بوده است. اما تعداد اندکی از آنها ارزش 20 میلیون دلاری دارند.
در این مقاله می خواهیم سری به یک پنت هاوس بسیار لوکس و مجلل در شهر زیبا و معروف سان فرانسیسکو بزنیم که سرمایه گذاران به آن مگا پنت هاوس (واحدی فراتر از یک پنت هاوس معمولی) می گویند. این لقب به راحتی به یک پنت هاوس اطلاق نمی شود. بنابراین حتما ویژگی های عجیبی در آن موجود است که به آن مگا پنت هاوس بیست میلیون دلاری "فیرمونت" می گویند.
در ادامه تک تک فضاها را برایتان شرح می دهیم و شما می توانید عکس های گوناگون از فضاهای داخلی آن را تماشا کنید تا جزئیات را بهتر متوجه شوید.

 

طراحی پنت هاوس، فروش پنت هاوس، اجاره پنت هاوس، خرید پنت هاوس

 

ویژگی های مگا پنت هاوس بیست میلیون دلاری "فیرمونت"

 

مجموعه پنت هاوس فیرمونت یک پنت هاوس مخصوص ریاست جمهوری است که مساحتی معادل 6،000 فوت مربع داشته و در خیابان معروف Fairmont در سان فرانسیسکو قرار گرفته است. این پنت هاوس در نوع خود و میان پنت هاوس های معروف تاریخ یک واحد VIP (مخصوص افراد بسیار مهم) محسوب می شود.
این پنت هاوس و ریزترین جزئیات آن همچون مبلمان، تجهیزات آشپزخانه، تجهیزات صوتی و تصویری، مصالح ساختمانی و غیره یک مجموعه ی واقعا درخور"ریاست جمهوری" می باشد. به طوری که خیلی از معروف ترین رییس جمهورهای جهان در این واحد اقامت داشته اند.
جالب است بدانید در سال 1945، رئیس جمهور هری ترومن، همراه با دیگر رهبران جهان، برای تهیه پیش نویس منشور تشکیل سازمان ملل در این پنت هاوس دور یکدیگر جمع شدند و جلسات متعددی را برگزار نمودند.
بنابراین حضور یا بازدید از این پنت هاوس، به مثابه بازدید از یک بنای تاریخی با اتفاقات مهم و سرنوشت ساز است.

 

طراحی پنت هاوس، فروش پنت هاوس، اجاره پنت هاوس، خرید پنت هاوس

 

امکانات مگا پنت هاوس بیست میلیون دلاری "فیرمونت"

 

این پنت هاوس در طبقه هشتم ساختمان تاریخی هتل فیرمونت قرار گرفته است و شامل سه سوئیت بزرگ با اتاق خواب های لوکس و پرده های ابریشمی می باشد. هر اتاق خواب یک تخت دو نفره با گرم کن برقی زیر تخت دارد که در زمستان های سرد سانفرانسیسکو، خوابی راحت را برای ساکنین رقم می زند. 
در هر اتاق خواب یک میز برای انجام امور مطالعه و نامه نویسی قرار داده شده است. نامه ها و قوانین بسیار مهمی بر روی این میزها امضا شده اند و سرنوشت مردم بسیاری با این امضاها تغییر کرده است.
 یک اتاق غذاخوری رسمی با یک میز نهارخوری بیست نفره در فضای کنار آشپزخانه قرار گرفته است. همچنین یک اتاق بیلیارد با دیوارهای چوبی خراطی شده با طرح های کلاسیک وجود دارد. پیانوی بزرگ با کتابخانه ای با طراحی مدور و به صورت کاملا خصوصی با تعداد زیادی کتب بسیار ارزشمند در این پنت هاوس وجود دارد.
بخش دیگری از این پنت هاوس که خیلی جذاب است سقف های آن می باشد. سقف رنگ شده با ورقه های طلا و یک تراس با چشم انداز بسیار زیبا و به یاد ماندنی از خط افق سان فرانسیسکو زینت بخش این واحد لوکس است.

مهمانانی که در این پنت هاوس بیست میلیون دلاری اقامت داشته باشند، یک گروه خدمه ی بسیار حرفه ای را در کنار خود خواهند داشت. از جمله یک سرآشپز درجه یک که مسلط به پخت انواع غذاها و دسرها است. همچنین خدمات شبانه روزی نظافت و مراقبت، به همراه یک تیم خدمتکارهای با سابقه ی زن و مرد، یک ماساژ درمانگر، مربی شخصی ورزشی و غیره در اختیار آن ها خواهد بود.

 

هزینه ی یک شب اقامت در مگا پنت هاوس بیست میلیون دلاری "فیرمونت"

 

یک شب اقامت در این پنت هاوس ویژه پانزده هزار دلار برای شما آب می خورد. بنابراین افرادی که در این واحد ساکن می شوند، یکی از مهم ترین افراد سیاسی، مذهبی، فرهنگی یا اجتماعی جهان خواهند بود. افرادی همچون رییس جمهور، مبلغان مذهبی، خواننده ها و بازیگران و هنرمندان در این پنت هاوس اقامت داشته اند.
شبکه ی CNBC برای دیدن برخی از اسرار پنهان در این پنت هاوس، مستندی از آن تهیه کرد که بیش از پنج میلیون نفر بیننده داشت.