اجاره پنت هاوس لوکس در دوحه

اجاره پنت هاوس در شهر دوحه یکی از شهرهای ثروتمند و محبوب جهان، ساختمان‌هایی لوکس و منحصر به فرد را به شما معرفی می‌کند که ممکن است نظیر آن را تنها در کشورهای خاص اروپایی یا آمریکا مشاهده کرده باشید. شهر دوحه، پایتخت کشور قطر است و یکی از مقاصد گردشگری جهان به شمار می‌رود.
اگر شما هم قصد دارید یک کشور عربی با شرایط بسیار عالی را برای اقامت موقت یا سکونت دائم انتخاب کنید، شهر دوحه در قطر، بهترین گزینه برای شما خواهد بود. پنت هاوس‌های دوحه، ساختمان‌هایی زیبا، مدرن و بی‌نظیر هستند. با اجاره پنت هاوس در این شهر به دنیای متفاوتی از سبک زندگی وارد خواهید شد. برای آشنایی با بهترین پنت هاوس‌های شهر دوحه با ما همراه باشید.

 

1-اجاره پنت هاوس در WestBay، خیابان الشات (Al Shatt Street)، دوحه، قطر

 

خرید پنت هاوس- اجاره پنت هاوس-فروش پنت هاوس- طراحی پنت هاوس

پنت هاوس خیابان الشات شهر دوحه، بهترین ساختمان برای سکونت است. این پنت هاوس لوکس در مساحتی به وسعت 580 متر مربع ساخته شده و مجهز به 4 اتاق خواب، اتاق خدمتکاران، 3 حمام، بالکن، آشپزخانه مجهز به تمام امکانات و وسایل، باشگاه ورزشی، سیستم‌های ایمنی قوی، استخر و مبلمان بسیار زیبا است. فضای این پنت هاوس به طرز بسیار زیبایی طراحی و چیده شده است. در این پنت هاوس، اتاق نشیمن و اتاق مخصوص صرف شام نیز وجود دارند. هزینه اجاره پنت‌هاوس فوق در دوحه به ازای هر ماه، معادل 22000 ریال قطر می‌باشد. این پیشنهاد عالی را از دست ندهید.


2-اجاره پنت هاوس در مارینا گیت (Marina Gate)، پورتو عربیا (Porto Arabia)، دوحه، قطر

 

خرید پنت هاوس- اجاره پنت هاوس-فروش پنت هاوس- طراحی پنت هاوس

اگر تصمیم دارید یکی از بهترین پنت هاوس‌های لوکس شهر دوحه را برای سکونت انتخاب کنید، اجاره پنت هاوس منطقه مارینا گیت را به شما پیشنهاد می‌کنیم. این واحد لوکس و مجهز دارای 5 اتاق خواب، اتاق مخصوص خدمتکاران، 7 حمام، بالکن، استخر، آشپزخانه مجهز، و سیستم ایمنی است؛ فضای بازی کودکان، سالن ژیمناستیک، اتاق جلسات و سمینارها و خدمات نگهبانی و سرویس ساختمان، مهم‌ترین امکانات این ساختمان می‌باشند. اگرچه این پنت هاوس، مبله نیست اما با وسعتی به مساحت 906 متر مربع، یکی از بهترین پنت هاوس‌های شهر به شمار می‌رود. هزینه اجاره پنت هاوس فوق به ازای هر ماه، معادل 33000 ریال قطر ثبت شده است. با سکونت در این پنت‌هاوس می‌توانید منظره رو به خلیج را تماشا کنید.


3-اجاره پنت هاوس در قطر با منظره بی‌نظیر رو به شهر دوحه، خیابان ال دافنا (Al Dafna Street)

 

خرید پنت هاوس- اجاره پنت هاوس-فروش پنت هاوس- طراحی پنت هاوس

یکی از زیباترین پنت هاوس‌های شهر دوحه برای اجاره، ساختمان لوکس و مدرنی است که در مساحتی به وسعت 350 متر مربع و بر فراز یک برج بلند ساخته شده است. این پنت هاوس دارای 4 اتاق خواب، اتاق خدمتکار، مبلمان مجهز و زیبا، 5 حمام، بالکن، سیستم ایمنی قوی، استخر، آشپزخانه و سالن ورزش است. از بالکن این پنت هاوس می‌توانید منظره آب را تماشا کنید. هزینه اجاره پنت‌هاوس فوق به ازای هر ماه، 20000 ریال قطر می‌باشد. 

 

4-اجاره پنت هاوس لوکس و گران‌قیمت در منطقه مارینا گیت، دوحه، قطر

 

خرید پنت هاوس- اجاره پنت هاوس-فروش پنت هاوس- طراحی پنت هاوس

اجاره پنت هاوس لوکس در شهر دوحه که نزدیک به آب‌های خلیجی است و حدود 756 متر مربع وسعت دارد، لذت و هیجان خاصی خواهد داشت. یکی از پنت هاوس‌های منطقه مارینا گیت شهر دوحه دارای چنین ویژگی‌هایی است. این واحد مدرن دارای 6 حمام، 4 اتاق خواب، اتاق مخصوص خدمتکار، بالکن، آشپزخانه، استخر، سالن ورزش و مبلمان مدرن و لوکس است. اتاق نشیمن، اتاق مخصوص شام، پارکینگ اختصاصی با ظرفیت 3 خودرو، نمونه‌های دیگری از امکانات این پنت هاوس هستند. هزینه اجاره پنت هاوس، در ازای هر ماه، معادل 43000 ریال قطر است.


5-اجاره پنت هاوس ارزان قیمت در دوحه، منطقه ال ساخاما (Al Sakhama Area)

 

خرید پنت هاوس- اجاره پنت هاوس-فروش پنت هاوس- طراحی پنت هاوس

یکی از پنت هاوس‌های منطقه ال ساخاما در شهر دوحه، از نظر قیمت بسیار مناسب است. این پنت‌هاوس دارای 4 اتاق خواب، 6 حمام، اتاق مخصوص خدمتکاران، بالکن، استخر و سیستم‌های امنیتی است. در این پنت هاوس، مبلمان شیک و مدرن به شیوه‌ای ماهرانه چیده شده‌اند. فضای ساختمان فوق، حدود 120 متر مربع است و برای خانواده‌های کم جمعیت مناسب می‌باشد. اگر برای اقامت کوتاه مدت خود در شهر دوحه به دنبال اجاره پنت هاوس هستید، این ساختمان لوکس برای شما مناسب است. هزینه اجاره این پنت هاوس به ازای هر ماه، معادل 20000 ریال قطر می‌باشد.