پنت هاوس مجلل جنیفر لوپز

بسیاری از بازیگران و افراد مشهور سعی می کنند بهترین خانه ها و امکانات را برای خود فراهم کنند. از این رو کسانی که به دنبال بهترین و شیک ترین خانه ها هستند، سعی می کنند از دکوراسیون و طراحی خانه این افراد الهام بگیرند یا آن‌ها را خرید کنند. جنیفر لوپز، بازیگر مشور هالیوودی که حساسیت زیادی روی خانه خود دارد همیشه بهترین پنت هاوس های مجلل را در بهترین مکان ها خرید می کند. این بازیگر مشهور هر چند مدت یک بار اقدام به تغییر پنت هاوس و دکوراسیون خانه خود می کند.

 

پنت هاوس جنیفر لوپز در کجا قرار دارد؟

جنیفر لوپز همیشه بهترین مکان ها را برای خرید پنت هاوس خود انتخاب می کند. یک پنت هاوس مجلل و شیک در بهترین نقطه آمریکا؛ منهتن شهری است در حومه نیویورک که به صورت شبه جزیره است. منهتن مرکز تجاری و اقتصادی آمریکاست که سازمان ملل متحد و مجسمه ی آزادی نیز در آنجا قرار دارد. جنیفر لوپز در یک ساختمان شیک و مهم که بسیاری از افراد مشهور در آنجا سکونت دارند اقدام به خرید پنت هاوس مجلل کرده است. پنت هاوس جنیفر لوپز مشرف به پارک زیبای مدیسون منهتن است.

 

پنت هاوس مجلل جنیفر لوپز دارای چه امکاناتی است؟

 

پنت هاوس جنیفر لوپز

قطعاً قیمت بالای 20 میلیون دلاری این پنت هاوس نباید بدون علت باشد و امکانات رفاهی فراوانی را برای ساکنان فراهم کرده است. متراژ این پنت هاوس حدود 580 متر مربع است که تراسی حدود 300 متر مربع را نیز باید در کنار این متراژ در نظر گرفت.


نمای بیرونی ساختمان

 

پنت هاوس جنیفر لوپز

نمایی آجری و زیبا که با گیاهان و گلها تزئین شده است شاید نتواند مانند آنچه که باید جلب توجه کند و نشان دهد که داخل خانه چه خبر است؛ اما زیبایی خاصی دارد. تراس هایی که از این خانه مشاهده می شود، با گل ها و گیاهانی سبز رنگ نمایی جالب را به ساختمان داده است.

 

اتاق نشیمن

 

پنت هاوس جنیفر لوپز

سالن اصلی خانه به عنوان مهمان خانه یا اتاق نشیمن استفاده می شود. متراژ بالای این قسمت باعث شده که بتوان به راحتی مقدار زیادی وسایل مانند مبلمان، میز غذاخوری، انواع گیاهان و گلدان و ... را در آن جای داد. دکوراسیون زیبا و پنجره های بزرگ که رو به تراس این پنت هاوس مجلل باز می شود، می تواند لحظاتی خوب را برای ساکنین در این منزل فراهم کند. این سالن فضای اصلی پنت هاوس خانم بازیگر را نشان می دهد؛ اما فضاهای دیگری نیز در پنت هاوس جنیفر لوپز وجود دارد که هر کدام در نهایت سلیقه ساخته و طراحی شده اند.

 

اتاق خواب
 

پنت هاوس جنیفر لوپز

پنت هاوس زیبا و مجلل جنیفر لوپز دارای چهار اتاق خواب است که بزرگترین آن متعلق به خودش است که پنجره ای بزرگ رو به فضای بیرون دارد و دکوراسیونی زیبا را می توان در آن مشاهده کرد. همچنین نور طبیعی را با کنار زدن پرده می توان در اتاق گستراند.

 

حمام و سرویس بهداشتی
 

پنت هاوس جنیفر لوپز

شش سرویس حمام و دستشویی نیز در پنت هاوس بازیگر و خواننده ی معروف، جنیفر لوپز وجود دارد که حمام ها اکثراً دارای پنجره بزرگ رو به تراس است. کف این فضا با سنگ های مرمر سفید پوشیده شده است.

 

زمین گلف
 

پنت هاوس جنیفر لوپز

یکی از بازی های مورد علاقه جنیفر لوپز، بازی گلف است. قطعاً این بازیگر مشهور فکری برای این منظور نیز در پنت هاوس مجلل خود کرده است؛ در تراس این خانه یک زمین گلف نیز طراحی شده است تا امکانات آن برای ساکنین کامل شود.

 

آشپزخانه پنت هاوس مجلل جنیفر لوپز


 پنت هاوس جنیفر لوپز

آشپزخانه فضای مهمی است که در هر خانه باید به آن توجه خاص شود. در پنت هاوس مجلل جنیفر لوپز می توان آشپزخانه ای بزرگ و با فضایی بزرگ را دید. در قسمت وسط آن کابینت ها طراحی شده اند که می توان از آن به عنوان فضایی برای قرار دادن وسایل و از صفحه رویی آن برای قرار دادن گاز و میزی برای سرو غذا استفاده می شود. فضایی نیز برای قرار دادن ادویه و لوازمی خاص در دیواره ها طراحی شده است.


قسمت های دیگری مانند تراس بزرگ با گلدان های بزرگ و زیبا را نیز می توان در اطراف پنت هاوس زیبا و مجلل جنیفر لوپز دید که به فضای خانه زیبایی و تنوع داده است.

 

 

 

نمایش گالری

فایل

پنت هاوس مجلل جنیفر لوپز

فایل

پنت هاوس مجلل جنیفر لوپز

فایل

پنت هاوس مجلل جنیفر لوپز

فایل

پنت هاوس مجلل جنیفر لوپز