چگونه در فروش پنت هاوس، موفق عمل کنیم؟

فروش پنت هاوس، معامله‌ ای است که می‌تواند با استرس و نگرانی همراه باشد؛ به ویژه اگر شما خود، مالک پنت هاوس باشید و فروش واحد لوکس خود را به دفاتر معاملات املاک و یا بنگاه‌های املاکی سپرده باشید. این چالش و دغدغه‌ها برای مهندسان و پیمانکاران ساخت و ساز پنت هاوس‌ها که قصد دارند پنت هاوس‌های انبوه خود را به فروش برسانند نیز وجود دارند. اولین مسأله که ممکن است این افراد در فروش پنت هاوس با آن مواجه باشند، یافتن یک دفتر املاکی معتبر است. در این صورت امکان همکاری میان افراد بیشتر می‌شود و احتمال فروش واحدهای لوکس نیز افزایش خواهد یافت.


علاوه بر استفاده از خدمات مشاوره املاک فروش پنت هاوس، برخی از نکات مهم و کاربردی وجود دارند که مالکان پنت هاوس می‌توانند آن را رعایت کرده و با استفاده از آن‌ها در فروش واحدهای لوکس خود موفق شوند، بدون اینکه از دفاتر املاکی در این راه کمک بگیرند.


در این قسمت قصد داریم به 6 نکته اساسی و راهکار ایده‌آل برای فروش پنت هاوس بپردازیم. این نکات به شما خواهند گفت که چگونه می‌توانید ملک خود را خارج از فصل خرید و فروش و یا در بازار اشباع پنت هاوس‌ها با قیمت بسیار عالی به فروش برسانید. این پیشنهادها می‌تواند برای مالکان پنت‌هاوس‌های لوکس، مفید باشد و موجب می‌شود تا به بالاترین قیمت، واحد خود را بفروشند. با ما همراه باشید.


نکات کاربردی برای موفقیت در فروش پنت هاوس

 


1-بهترین دکوراسیون را برای نمای داخلی پنت هاوس انتخاب کنید و وسایل اضافی را حذف کنید!

 

جالب است بدانید اکثر خریداران پنت هاوس‌های لوکس ترجیح می‌دهند هنگامیکه برای دیدن پنت‌هاوس مراجعه می‌کنند با واحد مدرن و زیبا رو به رو شوند، به همین دلیل دکوراسیون و نوع مبلمانی که برای پنت هاوس انتخاب می‌کنید باید به قدری زیبا و چشم نواز باشند که در نگاه اول، مشتری را به خود جذب کنند. دقت داشته باشید رنگ‌ها و طرح‌ها باید با یکدیگر همخوانی داشته باشند. از شلوغ کردن مکان‌های داخل پنت هاوس به شدت بپرهیزید چرا که وسایل و لوازم زیاد می‌توان وسعت پنت هاوس را کوچک‌تر جلوه دهد. سعی کنید تمام قسمت‌های پنت هاوس و وسایل را تمیز کنید. اگر هر ماه تا قبل از اینکه واحد لوکس شما به فروش برسد این کار را انجام دهید، در فروش پنت هاوس بیشتر موفق خواهید بود.

طراحی پنت هاوس-خرید پنت هاوس-فروش پنت هاوس- اجاره پنت هاوس

 

2- تمام وسایل و تجهیزات پنت هاوس را بازرسی کنید و اگر نیاز است آن‌ها را تعمیر و تعویض کنید!

 

فروش پنت هاوس در صورتی با موفقیت پیش می‌رود که تمام وسایل و تجهیزات داخل این واحد به درستی کار کنند و همگی سالم باشند. قبل از فروش پنت هاوس، ابتدا از سالم و نو بودن تمام تجهیزات نظیر وسایل سرویس بهداشتی و حمام، سیستم‌های روشنایی، تجهیزات ایمنی و ... اطمینان حاصل کنید. اگر نقصی مشاهده کردید باید سریع آن را برطرف کنید. تردیدی نیست که می دانید هزینه فروش پنت هاوس تا چه اندازه زیاد است و اگر خریدار در حین معامله متوجه عیوب ساختمان شود ممکن است از خرید، صرف نظر کند که این عامل اصلاً به نفع مالک پنت هاوس نخواهد بود.

طراحی پنت هاوس-خرید پنت هاوس-فروش پنت هاوس- اجاره پنت هاوس

 

3-برای فروش پنت هاوس، واقعیت را جلوه دهید!

 

یکی از مهم‌ترین عواملی که موجب موفقیت در فروش پنت هاوس می‌شود این است که اطلاعاتی را که پیرامون پنت هاوس مورد نظر در اختیار خریداران قرار می دهید، واقعی و حقیقی باشند. اگر از طریق تبلیغات آنلاین برای این کار اقدام می‌کنید حتماً باید تصاویر واقعی از پنت هاوس را در وب سایت یا هر مکان دیگری منتشر کنید. قطعاً افرادی که قصد دارند یک پنت هاوس خریداری کنند تمایل دارند آنچه در تصویر می‌بینند با نمای واقعی واحد لوکس، مطابقت داشته باشد. برای موفقیت بیشتر، دقت داشته باشید که ابتدا نقص‌های ساختمان را برطرف کنید و سپس برای بازاریابی فروش پنت هاوس اقدام نمایید.

طراحی پنت هاوس-خرید پنت هاوس-فروش پنت هاوس- اجاره پنت هاوس

 

4-قیمت مناسبی برای فروش پنت هاوس تعیین کنید!

 

ارائه یک قیمت مناسب برای فروش پنت هاوس می‌تواند مهم‌ترین عامل در جذب مشتریان بیشتر باشد. اگر قیمت‌های فروش را بسیار کمتر یا بسیار بیشتر از مقدار واقعی بازار اعلام کنید تا حد زیادی احتمال فروش واحد لوکس خود را از دست خواهید داد. برای موفقیت در این کار می‌توانید از طریق معاملات املاک لوکس منطقه به قیمت روز پنت هاوس دسترسی داشته باشید. مشورت با یک کارشناس پنت هاوس نیز می تواند کمک زیادی به شما کند. 

طراحی پنت هاوس-خرید پنت هاوس-فروش پنت هاوس- اجاره پنت هاوس


5-پنت هاوس خود را برای یک بار تجربه کنید!

 

اگر قصد دارید برای فروش پنت هاوس اقدام کنید پیشنهاد می‌کنیم برای چند روز در آن مکان ساکن شوید. قبل از اینکه واحد لوکس خود را به فرد دیگری بسپارید باید مطمئن شوید آیا پنت‌هاوس شما دارای شرایطی هست که خریدار پس از اقامت در آن نتواند دست از آن بکشد یا خیر؟! اگر خودتان بتوانید به راحتی و با رفاه کامل در پنت هاوس زندگی کنید به این معنا است که این واحد برای سایر افراد نیز رفاه و آسایش را به دنبال دارد. افرادی که برای خرید پنت هاوس اقدام می کنند به دنبال بهترین واحد مسکونی برای زندگی هستند. این شرایط را برای آنان فرآهم کنید.

طراحی پنت هاوس-خرید پنت هاوس-فروش پنت هاوس- اجاره پنت هاوس

 

6-از روش‌های تبلیغاتی متنوع و گسترده استفاده کنید!

 

روش‌های تبلیغاتی مختلف و متنوع، همیشه راهکارهای ایده‌آلی برای معرفی کالای فروشی بوده‌اند. فروش پنت هاوس نیز از این قاعده پیروی می‌کند. پنت هاوس یا پنت هاوس هایی را که برای فروش در نظر دارید در وب سایت‌ها، مجلات، شبکه‌های محلی و ... به مردم معرفی کنید. بی‌شک با استقبال زیادی مواجه خواهید شد و می‌توانید ملک خود را با قیمت مناسب به فروش برسانید.

طراحی پنت هاوس-خرید پنت هاوس-فروش پنت هاوس- اجاره پنت هاوس