اجاره پنت هاوس در دبی چگونه است؟

اجاره پنت هاوس در دبی فرصتی مناسب است برای افرادی که در سال مدت زمان زیادی در این شهر اقامت می کنند. همانطور که می دانید دبی یکی از قطب های اقتصادی و تفریحی جهان است که در چند سال اخیر تعداد زیادی برج و به دنبال آن پنت هاوس در این شهر لوکس و گران قیمت ساخته شده است. این برج ها اکثرا مالکان خارجی داشته و از تمام نقاط دنیا در تملک افراد گوناگون با ملیت های گوناگون و متنوع می باشد. بنابراین اجاره پنت هاوس در دبی نیز امروزه یکی از موارد رایج در این شهر می باشد که مجموعه ی penthuzz.com یکی از شرکت های ایرانی در این زمینه است.
علاوه بر این شهر دبی به علت داشتن موقعیت های اقتصادی و بازرگانی متنوع و سودآور مقصد سفرهای کاری و تفریحی بسیاری از تجار و بازرگانان، رویدادهای هنری تعداد زیادی از هنرمندان و خوانندگان از اقصی نقاط جهان می باشد. از این رو روزانه تعداد زیادی قرارداد اجاره پنت هاوس در دبی برای اقامت چند روزه یا چند هفته ای افراد فوق در این شهر تهیه و تنظیم می شود.

 

طراحی پنت هاوس، فروش پنت هاوس، اجاره پنت هاوس، خرید پنت هاوس

 

اقامت در پنت هاوس برای افراد گوناگون

 

اگر رفت و آمد زیادی به دبی دارید و در هر بار رفت و آمد زمان زیادی از شما برای رزرو هتل، هماهنگی های لازم و غیره هدر می رود می توانید با اجاره پنت هاوس در دبی به مدت زمان دلخواه در وقت و هزینه تان صرفه جویی کنید. در حقیقت شما با اجاره پنت هاوس در دبی شرایطی را فراهم می کنید تا به دور از محدودیت های مرسوم به میزان دلخواه با افراد خانواده یا دوستانتان در این شهر اقامت کنید و به کار یا تفریح بپردازید. 
قراردادهای اجاره پنت هاوس در دبی معمولا به صورت یک ساله تنظیم می شود اما در مواردی اجاره به صورت ماهانه، هفتگی و روزانه نیز وجود دارد. بر خلاف شرایط اجاره در ایران، اجاره پنت هاوس در کلانشهر دبی به صورت هفتگی متقاضیان و طرفداران زیادی دارد.

 

چه کسانی متقاضی اجاره پنت هاوس در دبی هستند؟

 

اجاره پنت هاوس در دبی در وهله ی اول برای تاجران و بازرگانان خارجی که سفرهای زیادی به این شهر دارند مناسب می باشد. هر تاجر برای صادارت یا واردات کالای خاصی به این کلان شهر سفر می کند و ممکن است به علت بالا بودن تعداد سفرها نیاز به اجاره ی چند هفته ای اقامت گاهی در دبی با امکانات مناسب و خدمات ویژه داشته باشد. 
بسیاری از تجار زمان دقیق اقامت خود را نمی دانند و بسته به نوع کارشان ممکن است از چند روز تا چند ماه در این شهر اقامت کنند. بنابراین با اجاره پنت هاوس در دبی به راحتی می توانند به امور کاری و اداری شان بپردازند بدون آن که دغدغه ی رزرو هتل مناسب در موقعیت مکانی مناسب را داشته باشند.
از سوی دیگر زندگی در یک پنت هاوس در دبی و ملاقات شرکای کاری در محیطی لوکس با دید و منظره ی فوق العاده به سوی خلیج فارس یا برج خلیفه می تواند بر روی دیدگاه شرکا اثر گذارد و شرایط را برای قراردادهای بزرگتر و اطمینان بیشتر بین طرفین فراهم کند. این موضوع یکی از علت های اجاره پنت هاوس در دبی توسط تجار و بازرگانان می باشد.
از سوی دیگر بسیاری از تجار خارجی، ویزای اقامت در دبی را برای خود و خانواده شان اخذ کرده اند و تعداد روزهای خاصی در سال باید در این شهر ساکن باشند تا ویزایشان باطل نشود. از جمله تاجران ایرانی که فرآیند اجاره پنت هاوس در دبی برای ایشان چند سال است که توسط مجموعه ی penthuzz.com انجام می شود واجد چنین شرایطی هستند. از این رو اجاره پنت هاوس در دبی برای این تجار و اعضای خانواده شان فرصت بسیار مناسبی برای اقامت در فضایی همچون خانه با امکانات و تجهیزات گوناگون و متنوع می باشد که همانند اقامت طولانی در هتل کسالت آور نیست. چون همانطور که مطلع هستید اقامت طولانی مدت در هتل، برای یک خانواده دشوار است و بعد از مدتی به شدت خسته کننده می شود. 
در مرحله ی بعدی هنرمندان و خوانندگانی که تور کنسرت برگزار می کنند متقاضی اجاره پنت هاوس در دبی هستند. خوانندگان و هنرمندان زیادی از کشورهای مختلف، شهر دبی را یکی از مقاصد برگزاری کنسرت انتخاب می نمایند و از این رو در مدت زمان اقامت در این شهر، اجاره پنت هاوس در دبی را انتخاب می کنند تا از قیمت با کیفیت بالاتری نسبت به هتل بهره مند شوند. 
پزشکان معروف از سراسر جهان که برای ارائه ی خدمات درمانی به دبی می آیند، یکی دیگر از متقاضیان اجاره پنت هاوس در دبی هستند. این افراد پس از انجام عمل های جراحی طولانی مدت و سخت نیاز به استراحت در محیطی آرام با فضایی همچون خانه دارند و از این رو اجاره پنت هاوس در دبی یکی از فرصت های مناسب برای ایشان می باشد. 
از سوی دیگر سالانه نمایشگاه های تخصصی زیادی در شهر دبی برگزار می شود که یکی از مهم ترین نمایشگاه ها در این شهر، عرب هلث است. شرکت ها و تولید کنندگان بسیاری برای شرکت در این نمایشگاه ها به دبی می آیند و مدیران یا افراد عالی رتبه از هر شرکت متقاضی اقامت هفتگی در پنت هاوس در این شهر می باشد. از این رو اجاره پنت هاوس در دبی برای این افراد نیز صورت می گیرد.

 

مزایای اجاره پنت هاوس در دبی

 

لذا با توجه به مطالب فوق با اجاره پنت هاوس در دبی دغدغه ی رزرو هتل و مسائل مربوط به آن رفع شده و تمامی افراد با خیال راحت به این شهر زیبا سفر می کنند. ضمن آن که بعضی از آن ها همچون تجار و بازرگانان می توانند اعتماد بیشتری در افراد مقابل خود در موقعیت های گوناگون ایجاد نمایند و این موضوع یک ویژگی بسیار مثبت و تاثیر گذار می باشد.

 

طراحی پنت هاوس، فروش پنت هاوس، اجاره پنت هاوس، خرید پنت هاوس

 

هزینه ی اجاره پنت هاوس در دبی چقدر است؟

 

سوالی که از ما بسیار پرسیده می شود، هزینه ی اجاره پنت هاوس در دبی است. در حقیقت بازه ی قیمتی اجاره پنت هاوس در دبی بسیار متنوع است و تابع مساحت پنت هاوس، تعداد اتاق های خواب و امکانات هر اتاق، تعداد و امکانات حمام های موجود، مساحت آشپزخانه و تجهیزات آن، مساحت و امکانات تراس و فضای سبز، تاسیسات سرمایشی و گرمایشی، آسانسور خودرو بر و تعداد پارکینگ، امکانات تفریحی همچون سونا، استخر، جکوزی، سالن بیلیارد و اتاق ورزش، سالن سینما و تئاتر و غیره می باشد. 
از سوی دیگر با توجه به تغییر قیمت ها به صورت سالانه نمی توان قیمت خاصی برای اجاره پنت هاوس در دبی ارائه نمود. به طور کلی قیمت اجاره پنت هاوس در شهر زیبای دبی حدودا از هفته ای 6500 دلار شروع می شود و ممکن است در موارد و زمان های خاصی این قیمت به طور کامل تغییر کند و بالاتر یا پایین تر رود. 
مجموعه یpenthuzz.com  به موارد خاصی نیز در فایل های اجاره پنت هاوس در دبی دسترسی دارد که در آن قیمت براساس درخواست اعلام می شود. در این حالت قیمت اجاره ی پنت هاوس مدنظر در بعضی از فصول ارزان تر بوده و در زمان نمایشگاه های بین المللی گران تر است.

 

اجاره پنت هاوس در دبی توسط مجموعه ی penthuzz.com

 

مجموعه ی penthuzz.com  سال هاست که خدمات اجاره پنت هاوس در دبی را برای پزشکان محترم ایرانی، تجار و بازرگانان و خانواده های ایشان، خواننده ها، هنرمندان و بازیگران ایرانی و سایر افراد متقاضی فراهم می کند. 
ما مفتخریم چندین سال تجربه ی اجاره پنت هاوس در دبی را داریم و در این راه مهمترین نکات اجاره ی یک واحد لوکس و رویایی را به خوبی می دانیم. مشتریان ما پس از اتمام هر دوره از اجاره پنت هاوس در دبی برای تمدید به مجموعه ی penthuzz.com و دپارتمان اجاره پنت هاوس در دبی مراجعه می کنند و با خیال راحت قرارداد خود را تمدید می نمایند.