5 مورد از گرانترین پنت هاوس های میامی

پنت هاوس در سواحل میامی

زیباترین و قیمتی‌ترین پنت هاوس‌ها شهر میامی ساخته شده‌اند. میامی به دلیل جاذبه‌های خاص خود، از جمله سواحل زیبای دریا افراد زیادی را به خود جذب کرده است. جذابیت ساحل و منظره‌ی نامحدود اقیانوس، باعث تمایز این منطقه نسبت به سایر جاها شده است. این شهر در دهه‌ی اخیر به شهری جهانی تبدیل شده است. افراد و مؤسسات از دور و نزدیک به نحوی با این شهر جادویی ارتباط برقرار می‌کنند. این میزان جذابیت ثروت فراوانی را برای میامی به ارمغان آورده است. یکی از پیامدهای این ثروت نیز ساخت پنت هاوس‌های خاص و مجلل بوده است. به نسبت چند سال گذشته دمای هوا در میامی گرم‌تر شده و سواحل آن بیش از گذشته طرفدار پیدا کرده است.
در این مقاله به پنج مورد از گرانبهاترین و خارق‌العاده ترین پنت هاوس‌های میامی می‌پردازیم.
 

پنت هاوس آپوجی (65میلیون دلار آمریکا)

 

پنت هاوس های میامی
 
این آپارتمان بی‌رقیب دارای 770 متر مربع مساحت و سه طبقه و چشم‌انداز باور‌نکردنی اقیانوس، شهر و جزایر اطراف و راه‌های آبی است. آپارتمان لوکس آپوجی در یکی از مطلوب‌ترین قسمت‌های ساحل جنوبی اقیانوس واقع شده است. دارنده‌ی آن نه تنها از مناظر مهیج هر یک از ۵ اتاق خواب بهره‌مند می‌شود، بلکه از فضای بیرونی 1200 متر مربعی لذت می‌برد، که۶۵۰ متر مربع از آن تراس است. این خانه‌ی شیک را گروه PH Design طوری طراحی کرده که شامل ویژگی‌های خارق العاده برای لذت بردن از هوای عالی ساحل جنوبی فلوریداست. استخر خصوصی روباز، یک آشپزخانه‌ی بیرونی و جکوزی از امکانات ویژه‌ی آن برای استفاده از هوای تمیز ساحل است. البته طراحان برای روزهای بسیار گرم و طاقت فرسا هم تدارک دیده‌اند: یک سینمای خانگی خصوصی در داخل ساختمان می‌تواند لذتی عالی را با دیدن یک فیلم در سالن خنک به ارمغان بیاورد.
 

پنت هاوس اکو بریکل (۴۲ میلیون دلار)

 

پنت هاوس های میامی
 
در قلب شهر بریکل (دومین منطقه مالی بزرگ آمریکا) واقع شده است و تقریباً 870 متر مربع از یک زندگی لوکس را در اختیار دارد. یک بالابر خصوصی داخل ساختمان، مالک را مستقیماً به محل اقامت چهار اتاق خوابه‌ی خود می‌رساند. در این آپارتمان لوکس از یک استخر و سالن ورزشی خصوصی، و بیش از 185 متر مربع فضای بیرونی زیبا لذت ببرید.
 

 پنت هاوس رگالیا (۳۶ میلیون دلار)

 

پنت هاوس های میامی
 
به سمت سواحل سانی ایزلس در ایالت فلوریدا بروید. آنجا این محل اقامت شش اتاق خوابه را خواهید یافت. درباره‌ی آپارتمان رگالیا صحبت می‌کنیم که در این ساحل واقع شده و حدود 1500 متر مربع مساحت دارد. بخشی از این فضا به یک سینمای خانگی بزرگ اختصاص دارد. حدود 100 متر مربع از آن یک اتاق بازی است. اتاق‌های خواب این پنت هاوس از خانه‌های معمولی مردم بزرگ‌تر است. روی پشت‌بام در فضای بیرونی یک استخر روباز، آبنمای زیبای آبشاری مانند و یک بار ساخته شده است.
 

پنت هاوس اوشن بری (۳۵ میلیون دلار)

 

پنت هاوس های میامی
 
یک خانه‌ی زیبای دیگر در سواحل سانی ایزلس در میامی که دارای منظره‌ی پانوراما از افق خورشید روی سطح دریا و ساحل زیبای سانی ایزلس است. با مساحت حدود 1700 متر مربع نه تنها یکی از بزرگترین خانه‌های ۶ اتاق خوابه در ارتفاع زیاد است، بلکه به تمام امکانات رفاهی شش طبقه‌ی زیرین خود دسترسی دارد. در خارج از ساختمان نیز عضویت در باشگاه گلف و محل استراحت ایزل ترن بری در ساحل دریا نیز برای مالک پنت هاوس فراهم شده است. اگر علاقمند به استفاده از امکانات تفریحی دریا و آسمان هستید، اینجا همه چیز آماده است.
 

پنت هاوس ۳۲۱ اوشن درایو

 

پنت هاوس های میامی
 
این خانه با مالک خود ارتباط عمیق برقرار می‌کند. یک واحد آپارتمان در یک طبقه کامل و شیک در قلب سواحل جنوبی است. دارای پنج اتاق خواب و مساحت ۶۳۰ متر مربع ، فضای داخلی وسیع با دید نامحدود اقیانوس است. یک فضای بزرگ۴۸۵ متر مربعی شامل یک استخر خصوصی روباز مناسب برای دعوت از تمام دوستان نیز به جذابیت‌های این پنت هاوس افزوده است. در مقایسه با خانه‌های قیمتی دیگر در این رنج، امکانات و گزینه‌های بسیار خوبی ارائه می‌دهد و ارزش خریدن را دارد. 
 
برای مشورت در زمینه پنت هاوس‌ها با مشاورین ما تماس بگیرید. ما بهترین اطلاعات به‌روز را در اختیار شما قرار خواهیم داد.

نمایش گالری

فایل

5 مورد از گرانترین پنت هاوس های میامی

فایل

5 مورد از گرانترین پنت هاوس های میامی

فایل

5 مورد از گرانترین پنت هاوس های میامی

فایل

5 مورد از گرانترین پنت هاوس های میامی

فایل

5 مورد از گرانترین پنت هاوس های میامی