پنت هاوس های شگفت انگیز اروپا

پنت هاوس های اروپا از جمله ساختمانهایی هستند که در کل جهان  زبانزدند چرا که یا بسیار سنتی ساخته شده اند و یا بسیار مدرن. آیا دوست دارید در مورد پنت هاوسهای زیبای اروپایی اطلاعاتی داشته باشید؟ اگر پاسخ شما مثبت است، تا انتهای مقاله با ما باشید تا چند پنت هاوس برتر اروپا را به شما معرفی کنیم.

 

پنت هاوس Zlota 44

 

پنت هاوس Zlota 44

این پنت هاوس در آسمان خراشی شیشه ای در ورشو قرار دارد و توسط یک معمار لهستانی طراحی شده است. به دلیل شکل عجیب آن مردم محلی آن را به یک عقاب در حال پرواز تشبیه می کنند.
از مشخصات بارز این برج، دید آن به برج ساعت است که در شب نمای رویایی دارد. کل شهر زیر پای اقامت کنندگان در این پنت هاوس می باشد.

 

پنت هاوس Zlota 44

این پنت هاوس در طبقه پنجاه و دو تا پنجاه و چهار قرار دارد و شما از هر طبقه به طبقه دیگر در مدت سی و پنج ثانیه می توانید طی کنید. این ساختمان تیپلکس است و سیصد و سی و دو متر مربه مساحت هر طبقه است. ورودی آپارتمان از طریق یک سالن بزرگ است. فضای سبز بسیار زیبایی در طبقه پنجاه و سه قرار گرفته که در آن مبلمان متناسب با دکوراسیون پنت هاوس تعبیه شده است.

 پنت هاوس Zlota 44

واقعا چه کسی دوست ندارد هنگام خواب به ستاره ها چشم بدوزد؟ حداقل نود درصد مردم دوست دارند هنگام خواب زیر آسمان پر ستاره به خواب برود. اگر شما هم از این دسته افراد هستید پس حداقل یک شب مهمان این پنت هاوس باشید تا فرق پشت بام خانه ها با اتاق مهمان این پنت هاوس را حس کنید. اتاق خواب مهمان در طبقه پنجاه و چهار قرار گرفته و هنگام اقامت در ایت اتاق، شما زیر یک سقف قوسی شکل قرار می گیرید در حالی که ششصد فوت از زمین ارتفاع دارید و مثل این است که ستاره ها را بغل کرده اید! 

 

پنت هاوس جولن

 

پنت هاوس جولن

این پنت هاوس زیبا در کشور سوئیس در اروپای غربی قرار دارد و توسط هینز جولن ساخته شده است. اقامت یک شب در این ساختمان هزینه‌ای بالای دو میلیون تومان است.
در طبقه همکف اتاق چهار نفره دو نفره با حمام ماساژ و حمام ماساژ؛ سونا خصوصی شیشه ای، اتاق تمرینی با تردمیل و دو استراحت برای استراحت. هر سه طبقه با آسانسور و / یا پله های خصوصی شما قابل دسترسی هستند.

 پنت هاوس جولن

اتاق زیرشیروانی این ساختمان منظره‌ای بی‌نظیر دارد و غروب زیبایی را می‌توان در آن تجربه نمود.
این آپارتمان هزینه‌هایی دارد که شامل رستوران، حمل‌ونقل، کلاس‌های اسکی و نگهداری از کودکان است.
در طبقه اصلی، یک اتاق نشیمن بزرگ با سه مجتمع مسکونی جداگانه، یک بخش غذاخوری، آشپزخانه بزرگ و دو تراس وجود دارد. در بالای این طبقه، دو اتاق خواب با سقف های زیبا پرانرژی وجود دارد. هر اتاق خواب دارای دوش و توالت، تلویزیون و بالکن است و دید تمام اتاق‌های آن به کوهستان میس چابل و روستای زرمات هست.

 پنت هاوس جولن

طبقه بالا شامل یک اتاق خواب اصلی با حمام جکوزی، سقف شیشه ای شیب دار، نمایش های خیره کننده و یک دوش و توالت جداگانه است. 

 

پنت هاوس های Gallina

 

پنت هاوس های Gallina

 این پنت هاوس که دارای منظره پانوراما از دریا و تمام طول خلیج استیل ولز می باشد، این آپارتمان بزرگ پنت هاوس زیبایی دارد. بالکن جنوبی دید با شکوهی از ساحل و خلیج و همچنین دریا دارد و همیشه در طول روز آفتاب زیبایی سراسر آن را پوشانده است. 
اتاق خوابهای زیبا و وسیع با سرویسهای بهداشتی، سونا و جکوزی در باشگاه ورزشی و دیگر امکانات این پنت هاوس بسیار جالب طراحی شده است.
 
پنت هاوس های Gallina
 
آشپزخانه هوشمند با مایکروویو، اجاق برقی، اجاق گاز و ماشین ظرفشویی مجهز شده است. 

شما می توانید برای فرار از جمعیت و کسب آرامش در پارکینگ امن این پنت هاوس با خانواده خود لذت ببرید. با این حال، این را بدانید که شهر و ساحل فقط یک قدم کوتاه با شما فاصله دارند. در این پارکینگ خصوصی، میز، چتر آفتب با چند صندلی تاشو و صندلی راحتی وجود دارد که گزینه مهمی را برای مهمانان فراهم می کند.

نمایش گالری

فایل

پنت هاوس های شگفت انگیز اروپا

فایل

پنت هاوس های شگفت انگیز اروپا

فایل

پنت هاوس های شگفت انگیز اروپا