چگونه اقدامات تجهیز پنت هاوس را انجام دهیم؟

تجهیز پنت هاوس یکی از مهم ترین بخش های سکونت در واحدهای پنت هاوس است. هنگامی که برای خرید پنت هاوس اقدام می کنید ممکن است بعد از انتخاب ملک مورد نظر خود، جای خالی بعضی از امکانات را احساس کنید و در صدد تامین آن ها بر آیید. همچنین ممکن است قصد داشته باشید برای فروش پنت هاوس خود، آن را تجهیز کنید تا مشتریان مراجعه کننده بیشتر نسبت به خرید ملک شما ترغیب شوند.  
فرقی نمی کند با چه قصد و هدفی برای تجهیز پنت هاوس اقدام می کنید. در هر صورت با رشد تکنولوژی ساختمان و امکانات رفاهی متعدد و لوکس در این زمینه، روز به روز شاهد تجهیزات جدید و خلاقانه در پنت هاوس ها هستیم و این موضوع مالکین زیادی را به تجهیز پنت هاوس خود تشویق می کند. 
امروزه تجهیز پنت هاوس ها در همه زمینه ها و برای هر فضایی ایده ای نوین در اختیار دارد. این ایده ها کمک می کند سطح آسایش و رفاه ساکنین افزایش یابد. در ادامه شما را با انواع تجهیز پنت هاوس آشنا می کنیم تا به ارزیابی دقیقی در زمینه تجهیز پنت هاوس خود برسید.


انواع تجهیز پنت هاوس

 

انواع تجهیز پنت هاوس در سه دسته ی تجهیز کلیات، تجهیز متوسط و تجهیز جزئیات دسته بندی می شود. 
تجهیز کلیات شامل تغییرات ساختاری بزرگ و عظیم همانند اضافه کردن سیستم های تاسیساتی مکانیکی، دستگاه های تهویه مطبوع (ایر کاندیشن) و دستگاه های الکتریکی بزرگ، تجهیز استخر، سونا (خشک و بخار) و جکوزی، تجهیز سالن سینما می باشد. تجهیز پنت هاوس به سیستم هوشمند ساختمان نیز در این دسته قرار دارد و یکی از ویژگی های مثبت واحد محسوب می شود. 
تجهیز متوسط شامل تجهیز آشپزخانه به انواع دستگاه های پخت و پز و شستشو مثل ماکروفر، اجاق گاز، قهوه ساز، فر، سینک، ماشین ظرفشویی، یخچال و فریزر و غیره می باشد.  همچنین تجهیز لاندری و رختشویخانه به دستگاه های شستشوی لباس و نظافت یکی از بخش های تجهیز پنت هاوس است. 
تجهیز خانه با مبلمان، نهارخوری، تخت خواب و وسایل دکوراتیو و عملکردی در دسته ی تجهیز متوسط می باشد. تجهیز سرویس های بهداشتی به کابین دوش و وان نیز یکی از موارد تجهیز متوسط در پنت هاوس است.
تجهیز جزئی شامل تجهیز سرویس های بهداشتی به شیرآلات و قفسه ها کمکی است و تجهیز اتاق خواب ها به امکانات لازم همچون سیستم صوتی و تصویری، روشنایی های زمان دار و غیره نیز یکی از موارد تجهیز جزئی می باشد. همچنین تجهیز روف گاردن و تراس به مبلمان باغی و گلدان ها و گل جز تجهیزات جزئی پنت هاوس محسوب می شود.

 

طراحی پنت هاوس، فروش پنت هاوس، اجاره پنت هاوس، خرید پنت هاوس

 

 

مراحل تجهیز پنت هاوس

 

مراحل تجهیز پنت هاوس نیز متفاوت و وابسته به شرایط ساخت ساختمان است. تجهیز کلیات اگر قبل از اتمام مراحل سفت کاری یا حتی نازک کاری صورت گیرد، شرایط راحت تری را برای خریدار، طراح و مجری فراهم می کند تا ایده های خود را عملی کنند و زودتر به نتیجه ی لازم برسند. 
همچنین برای انجام کلیات تجهیز پنت هاوس باید مشورت های لازم در زمینه های فنی صورت گیرد و با توجه به نظام تاسیساتی پنت هاوس عملیات تجهیز صورت گیرد. از این رو حضور تیمی حرفه ای برای تجهیز پنت هاوس الزامی است تا همه چیز اصولی و صحیح پیش رود.
به علت آن که تجهیز کلیات پنت هاوس نیازمند زیرساخت های فنی می باشد بهتر است قبل از اتمام عملیات ساختمانی، عوامل اجرایی نسبت به ساخت آن اقدام نمایند.
اما تجهیز متوسط پنت هاوس می تواند پس از پایان ساخت پنت هاوس صورت گیرد. این نوع تجهیز بهتر است قبل از آنکه ساکنین در بنا سکونت کنند، انجام شود تا با سرعت بیشتری صورت گیرد و خدمات با کیفیت بالاتری را به آن ها عرضه نماید. 
تجهیز جزئیات پنت هاوس وابستگی به مراحل ساختمانی ندارد و به راحتی می تواند در هر مرحله ای به بنا اضافه شود. این نوع تجهیز نسبت به دو نوع دیگر ساده تر، سریع تر است و نیاز کمتری به تخریب یا عملیات بنایی دارد.

 

طراحی پنت هاوس، فروش پنت هاوس، اجاره پنت هاوس، خرید پنت هاوس

 

 

نکته مهم در زمینه ی تجهیز پنت هاوس

 

نکته مهمی در زمینه تجهیز پنت هاوس وجود دارد که لازم است بدانید. 
مهم ترین نکته آن است که در تجهیز پنت هاوس خود از بهترین و با کیفیت ترین خدمات استفاده کنید. این موضوع دو دلیل مهم دارد. دلیل اول آن که استفاده از خدمات و تجهیزات درجه یک ارزش افزوده ای بالا در پنت هاوس شما ایجاد می کند. این ارزش افزوده در زمان فروش پنت هاوس شما، تا حد زیادی بر روی قیمت نهایی آن و تفکر مشتری نسبت به ملک شما موثر خواهد بود. 
دلیل دوم نیز آن که استفاده از خدمات سطح پایین و بی کیفیت در تجهیز پنت هاوس، هزینه های ثانویه ی زیادی را برای شما در بر خواهد داشت و به نوعی مالک درگیر تعمیرات مکرر و پیامدهای ناشی از ساخت غیر اصولی آن خواهد شد. 

تجهیز پنت هاوس با penthuzz

 

کلیه عملیات تجهیز پنت هاوس در تمامی سطوح از خرد تا کلان توسط متخصصین مهندس penthuzz صورت می گیرد. این خدمات به منظور ارائه ی سطح بالاتری از کیفیت زندگی در پنت هاوس و در اختیار داشتن جدید ترین فناوری های روز دنیا صورت می گیرد. 
با انجام عملیات تجهیز پنت هاوس توسط penthuzz می توانید مطمئن باشید از به روز ترین و خاص ترین امکانات بین المللی در پنت هاوس خود بهره مند می شوید. به منظور مشاوره با کارشناسان ما می توانید از طریق شماره های تماس در صفحه اصلی ارتباط برقرار نمایید. 

نمایش گالری

فایل

چگونه اقدامات تجهیز پنت هاوس را انجام دهیم؟

فایل

چگونه اقدامات تجهیز پنت هاوس را انجام دهیم؟

فایل

چگونه اقدامات تجهیز پنت هاوس را انجام دهیم؟

فایل

چگونه اقدامات تجهیز پنت هاوس را انجام دهیم؟

فایل

چگونه اقدامات تجهیز پنت هاوس را انجام دهیم؟

فایل

چگونه اقدامات تجهیز پنت هاوس را انجام دهیم؟

فایل

چگونه اقدامات تجهیز پنت هاوس را انجام دهیم؟