طراحی پنت هاوس مجلل Novopecherskie Lipki

این پنت هاوس را گروه طراحی پنت هاوس  Olha Akulova در سال 2015 در کشور اوکراین طراحی نموده و سپس اجرا کرده اند. این واحد نمادی از یک پنت هاوس به سبک بروتالیسم با جداره های بتنی سرد و خشن است که در بخش هایی با رنگ گرم چوب ترکیب شده است.
ترکیب مورد نظر یکی از موفق ترین ترکیب های مصالح در طراحی پنت هاوس های مدرن می باشد که این روزها مورد استقبال و محبوبیت صاحبین و مالکین قرار گرفته است. 
محل قرار گیری پروژه شهر کیف در کشور اوکراین است و عکس ها توسط Avdeenko گرفته شده است.

 

متن ارائه شده پیرامون طراحی پنت هاوس مجلل Novopecherskie Lipki  توسط معماران

 

این پنت هاوس در یک ساختمان برجی و نوساز سی طبقه، ساخته شده توسط کمپانی Novopecherskie Lipki، قرار دارد. این برج دارای چند پنت هاوس در حدود صد و پنجاه الی دویست متر مربع می باشد که یکی از آنها تحت مالکیت و سرمایه گذاری مشتری یا کارفرمای ما بود. 
مرد جوانی که به عنوان کارفرما به ما مراجعه کرد در اسپانیا زندگی می کرد و چندماهی در سال هم در لتونی می گذراند. پس شخصی با سفرهای متعدد بود و قطعا سلیقه ی خاصی داشت.
بنابراین ایده ای برای طراحی پنت هاوس می خواست که این واحد رویایی را به یک منطقه خودمانی مسکونی برای سکونت خود و دوستانش تبدیل کند. طراحی پنت هاوس باید به صورتی انجام می شد که فضای نهایی راحت و دلنشین باشد و حس خانه را به همه منتقل کند. در عین حال جوان پسند، جسورانه و مد روز نیز باشد.

 

طراحی پنت هاوس، فروش پنت هاوس، اجاره پنت هاوس، خرید پنت هاوس

 

ویژگی های طراحی پنت هاوس مجلل Novopecherskie Lipki  توسط معماران

 

سقف بتنی مستطیلی و دیوار شیشه ای با پنجره های سراسری از کف تا سقف، از ابتدای طراحی پنت هاوس جزئی از ملزومات بود. تمام پروژه هم در همین عناصر خلاصه می شد. یکی دیگر از جنبه های مهم طراحی پنت هاوس مذکور، ایجاد یک محیط داخلی بدون کنترل سایر افراد بر فضا بود. چرا که حریم خصوص برای کارفرمای ما بسیار مهم بود. 
مشتری از من خواست تا یک منطقه ی فضای باز با مواد طبیعی و سیستم های "هوشمند" طراحی کنم. سیستمی که می تواند درجه حرارت، سیستم امنیتی، روشنایی و تلویزیون را کنترل کند و آن ها را به بهترین وجه سازماندهی نماید. 
مصالح استفاده شده در طراحی پنت هاوس مجلل Novopecherskie Lipki
مواد طبیعی زیادی در طراحی پنت هاوس مذکور استفاده شده است. از ساختار چوب بلوط که از درخت کهنسال آن در فنلاند به دست آمده است در دیوار و آشپزخانه استفاده شد. 
آشپزخانه با جداره های ارگانیک و طبیعی در اولین مراحل پروژه تایید شد. ما برای بالای بخش جزیره در آشپزخانه از ورق فلزی مطابق رنگ سقف و ستون های چوبی استفاده کردیم. فضای داخلی با پنجره های بزرگ طراحی شده است که دیدنی های شگفت انگیز از شهر، رودخانه دنیپر و آسمان را برای ساکنین فراهم کند
شیشه های عظیم کشویی و درب های چوبی در اتاق خواب ها از طریق یک بازو کنترل می شوند. برای اتصال اتاق خواب به اتاق مهمان تمهیدات ویژه ای در نظر گرفته شده است. طراحی روی پارچه های مبلی توسط Designers Guild با عملکرد "Black Out"  انجام شده است. 
در امتداد درب شیشه ای کشویی، تشخیص دهنده های هوشمندی وجود دارد که توسط برنامه سیستم Smart House بر روی iPad کنترل می شود. یک مستطیل سفید یکپارچه در وسط اتاق مهمان وجود دارد که از اتاق نشیمن و کمد لباس جدا شده است. این فضا شامل شومینه چوبی باز از برندWaco and Co و یک تلویزیون مخفی است.
سایر ویژگی های طراحی پنت هاوس مجلل Novopecherskie Lipki
 در حالی که بخشی از کمدها در طراحی پنت هاوس مذکور در داخل دیوار دفن شده اند برخی دیگر به عنوان یک شاهکار معماری در معرض دید قرار گرفته اند. منطقه حمام با یک درب کشویی از سایر فضاها جدا شده و داخل یک اتاق جداگانه قرار گرفته است.

 

طراحی پنت هاوس، فروش پنت هاوس، اجاره پنت هاوس، خرید پنت هاوس

 

امکان مشاهده ی تراس از سمت اتاق خواب و آشپزخانه فراهم می باشد. همچنین هنگام حمام در داخل این فضا می توانید فضای سبز زیبایی را روبروی خود ببینید.
روشنایی و آبیاری فضای سبز به صورت خودکار پس از غروب آفتاب روشن می شود. ساختار فلزی سفیدی در مقابل گیاهان دیوار قرار گرفته است که جلوه ی زیبایی به آن می بخشد. یک میز چوبی با یک سینک بلند سرامیکی سیاه در حمام وجود دارد.
فضای آشپزخانه نیز با کانتر چوبی احاطه شده است و سینک در فضای کانتر قرار گرفته است.