پنت هاوس تجاری

پنت هاوس تجاری آخرین طبقه از یک ساختمان تجاری یا برج تجاری با امکانات کامل و بی نظیر می باشد که معماری خاص خود را در نوع طراحی داخلی و خارجی داد. طراحی و دکوراسیون داخلی این نوع املاک به گونه ای است که شرایط کاری ایده آل را برای کارمندان و مالکان به شکلی منحصر به فرد فراهم می آورد.
امکانات پنت هاوس تجاری با توجه به عوامل مختلفی ممکن است متفاوت باشد. به طور کلی در این پنت هاوس مانند پنت هاوس مسکونی احتمال وجود ابزارهای گران قیمت در دکوراسیون و طراحی داخلی بسته به نظر مالک زیاد است. با توجه به تجهیزات استفاده شده برای ساخت پنت هاوس از جمله تجهیزات جزیی و کلی می توان این املاک را از نوع لوکس و فوق لوکس دانست.


ویژگی انواع پنت هاوس تجاری

 

پنت هاوس تجاری

پنت هاوس تجاری با موارد کاربردی متفاوتی که از طرف مالک تعیین می گردد با مشخصات معماری منحصر به خود شناخته می شود. انواع پنت هاوس تحاری با متراژ بزرگ و کوچک با توجه به زیربنایی که ساختمان مورد نظر در آن واقع شده است احداث می شوند.
با توجه به مساحت موجود برای پنت هاوس تجاری مانند پنت هاوس مسکونی می توان امتیازات و امکانات ویژه ای را تصور کرد. به هر ترتیب زمانی که مساحت بیشتر باشد می توان امکانات مختلفی از قبیل زمین بازی و غیره را در پنت هاوس طراحی و اجرا نمود تا در زمان فراغت بتوان برای رفع خستگی از آن استفاده کرد. 
البته برخی انواع پنت هاوس تجاری با هدف درآمدزایی به شکل خاصی طراحی می شوند و ممکن است از آنها به عنوان مکانی جهت تفریح و سرگرمی عموم مردم استفاده شود و تنها جنبه اداری تجاری نداشته باشد. گاهی نیز کاربری پنت هاوس تجاری به صورت رستوران توام با شهربازی و تفریحات مختلف در نظر گرفته می شود.
به هر ترتیب با توجه به کاربری تجاری و کاری موجود در این نوع املاک و با توجه به بودجه در نظر گرفته شده می توان اقدام به خرید یا اجاره پنت هاوس تجاری نمود. در این نوع پنت هاوس می توان از امکانات رفاهی متعددی استفاده کرد که در نهایت علاوه بر رفع خستگی سبب ایجاد سرگرمی در مواقع بیکاری خواهد شد.ممکن است در برخی از انواع پنت هاوس تجاری امکانات خیلی گران قیمتی استفاده نشده باشد به هر ترتیب همه عوامل توام با یکدیگر می توانند سبب باارزش تر شدن این نوع املاک و بالا رفتن قیمت آن شوند.


مشخصات بارز در ساخت پنت هاوس تجاری

 

پنت هاوس تجاری

امکانات موجود برای پنت هاوس تجاری به طور ویژه به شکل ضد سرقت طراحی می شوند تا ریسک حاصل از عوامل مختلف محیطی در آن کاهش پیدا کند و کمترین احتمال ضرر و زیان وجود داشته باشد. طراحی و اجرای همه موارد داخلی که توسط متخصصان این امر در پنت هاوس تجاری صورت می گیرد متفاوت از پنت هاوس مسکونی می باشد. این عوامل شامل طراحی دیوارها، کف ساختمان، در و پنجره ها، درب و سقف و غیره می شود تا فضایی متمایز برای کسب و کار در این املاک ایجاد شود.
استراتژی های متفاوت برگرفته از عوامل مختلف در قیمت گذاری پنت هاوس تجاری توسط کارشناسان سبب می شود که یک قیمت واحد برای این ساختمان ها وجود نداشته باشد. عوامل محیطی و مناطق جغرافیایی به طور ویژه می توانند تاثیر بسزایی در تعیین قیمت برای این نوع پنت هاوس داشته باشند. مالکان پنت هاوس تجاری با توجه به کسب و کار خود این نوع ملک را طراحی می کنند تا استفاده بهینه از فضای موجود بیشتر شده و احساس راحتی در محیط تجاری مورد نظر وجود داشته باشد. انواع پنت هاوس تجاری با کاربری متفاوت در مناطق مرفه نشین شهرهای بزرگ ساخته می شوند.
شما نیز می توانید برای اطلاع یافتن از قیمت و ویژگی های مطلوب یک پنت هاوس تجاری با توجه به بودجه و امکانات مورد نظر خود از سایت ما دیدن کنید و از کارشناسان و متخصصان این امر راهنمایی های لازم را دریافت کنید.
 

نمایش گالری

فایل

پنت هاوس تجاری