خرید پنت هاوس کوچک

پنت هاوس اصولا به آخرین طبقه از یک ساختمان مجلل و شیک گفته می شود که دارای امکانات خاص می باشد و با طراحی ویژه ای ساخته شده است. پنت هاوس در ساختمان های مختلف از جمله پنت هاوس واقع در برج ها دارای وسعتی متنوع با متراژ کم و زیاد می باشند که هر کدام طرفداران خاص خود را دارند و با قیمت هایی متنوع به فروش می رسند.
خرید پنت هاوس کوچک به عنوان یک آپارتمان مجلل با تمامی امکانات لوکس و مطلوب با قیمتی مناسب تر از انواع پنت هاوس بزرگ امکان پذیر می باشد. اگرچه که متراژ پایین تر برای پنت هاوس ممکن است دلخواه برخی از خریداران نباشد اما قیمت مناسب توام با ویژگی های ضروری که برای انواع پنت هاوس کوچک مانند پنت هاوس هایی با متراژ بالا وجود دارد سبب فروش مناسب این آپارتمان های خاص می شود.
اصولا به دلیل آن که پنت هاوس آخرین طبقه از ساختمان یا برج می باشد با مساحتی کمتر از آپارتمان های طبقات پایین تر ساخته می شود و  به طور اختصاصی با امکاناتی ویژه طراحی شده و دارای قیمتی بالا برای فروش است. از این لحاظ می توان گفت که خرید پنت هاوس کوچک نسبت به پنت هاوس بزرگ برای برخی افراد با بودجه کمتر مناسب تر می باشد و طرفداران زیادی نیز دارد.


امکانات پنت هاوس کوچک

پنت هاوس کوچک مانند انواع پنت هاوس بزرگ دارای امکاناتی ویژه می باشد که آن را متمایز از طبقات دیگر جلوه می دهد و سبب می شود پنت هاوس مدرن تر و لوکس تر از سایر طبقات دیده شود از جمله آنها می توان به موارد زیر اشاره کرد:
استخر روی بام، سونا، جکوزی، آسانسور اختصاصی برای حمل ماشین به داخل واحد، دستگیره ها و شیر
آلات آب طلا، سیستم های ضد حرق، زمین ورزشی و زمین بازی، باغچه، مبدل برق انرژی خورشیدی، سیستم های گرمایش و سرمایش از کف از جمله امکانات خاص و مناسب این آپارتمان های شیک می باشند.
انواع پنت هاوس دارای مساحت بزرگ و کوچک هستند و اغلب از 200 متر بدون در نظر گرفتن مساحت تراس شروع می شوند و تا متراژ 1000 متر با توجه به شرایط طراحی و وسعت دید طبقه بندی می گردند. چشم انداز دیدنی و بی نظیر برای پنت هاوس یکی از دلایل گران بودن آن می باشد.
خرید پنت هاوس کوچک با تمامی امکانات موجود که مطابق با انواع پنت هاوس بزرگ وجود دارد امکان پذیر می باشد. به هر ترتیب قیمت پنت هاوس با در نظر داشتن امکانات خاص و ویژه آن بالا می باشد. طراحی جالب با ایجاد فضایی بی نظیر برای انواع پنت هاوس سبب بهتر دیده شدن دکوراسیون موجود می گردد و قیمت آن را افزایش خواهد داد.


عوامل موثر بر قیمت خرید پنت هاوس کوچک

 

پنت هاوس کوچک

خرید پنت هاوس کوچک در برج های سر به فلک کشیده یا ساختمان های بلند با قیمت های مختلفی برای فروش همراه است و به هر میزان که منطقه مورد نظر برای خرید ملک دارای قیمت بالاتری باشد قیمت پنت هاوس نیز بیشتر خواهد شد. 
مصالح مورد استفاده برای ساخت پنت هاوس شامل مصالح ساختمانی و امکانات داخلی پنت هاوس، منطقه ای که پنت هاوس در آن واقع شده است و فرد سازنده از جمله عوامل تاثیرگذار بر قیمت فروش پنت هاوس می باشند.
خرید پنت هاوس کوچک با وجود امکانات مختلف در آن قیمت گذاری می شود و پنت هاوس در انواع مختلف که دارای سیستم های هوشمند و امکانات متعددی هستند قیمت بالاتری دارند اگرچه که متراژ زیادی نداشته باشند.
برخی از انواع پنت هاوس کوچک که با دکوراسیون خاص و ابزارهای گران قیمت در طراحی داخلی ساخته می شوند قیمتی بالاتر از پنت هاوس های معمولی دارند. خرید پنت هاوس کوچک برای افرادی که به هر حال علاقمند به داشتن یک پنت هاوس مجلل و لوکس می باشند و بودجه ای کمتر برای خرید پنت هاوس در نظر گرفته اند جایگزین مناسبی برای انواع پنت هاوس بزرگ و گران قیمت محسوب می شود.

نمایش گالری

فایل

خرید پنت هاوس کوچک