​نحوه‌ی خرید و فروش پنت هاوس در آمریکا

پنت هاوس خانه‌ای لوکس و دارای امکانات ویژه و منظره‌ی دید وسیع است که روی پشت‌بام ساختمان‌های بلند ساخته می‌شود. در این مطلب پیرامون نحوه خرید و فروش پنت‌هاوس در آمریکا صحبت می‌کنیم.
وب‌سایت Tranio با میانگینی در حدود ۸۰۰ معامله در روز یکی از پر بازدیدترین وب‌سایتهای خرید و فروش و اجاره انواع املاک نظیر آپارتمان، خانه، پنت هاوس و ... در دنیاست. بیش از ۵۵ کشور در این سایت فعال هستند که طبعا حجم بزرگی از معاملات این وب سایت به آمریکا تعلق دارد. کشوری که مهد پنت هاوس‌های گران‌قیمت و لوکس دنیاست. در این مشاور املاک آنلاین می‌توان توضیحاتی در رابطه با  انواع پنت‌هاوس در آمریکا و قیمت آن به‌دست آورد. مطالب زیر با مطالعه‌ی پیشنهادهای این وب سایت تهیه شده اند.
 

بررسی پنت هاوس در آمریکا

 

پنت هاوس آمریکا

قیمت خرید پنت‌هاوس‌ها از حدود ۵۰۰ هزار دلار آغاز می‌شود و می‌تواند تا ۶۵ میلیون دلار بسته به میزان کیفیت، اندازه، امکانات و شهری که پنت‌هاوس در آن واقع شده، افزایش یابد. پنت‌هاوس‌های بسیار گران قیمت اغلب در نیویورک قرار دارند. در سایر شهرهای آمریکا قیمت‌های نجومی بالای ۳۰ میلیون دلار به‌ندرت مشاهده می‌شود. در اغلب پنت‌هاوس‌های آمریکا تعداد حمام برابر با تعداد اتاق خواب‌ها یا از آن بیشتر است. در‌ واقع هر اتاق دارای یک حمام اختصاصی است و در برخی از پنت‌هاوس‌ها علاوه بر آن یک حمام میهمان نیز برای استفاده‌ی عمومی وجود دارد.

 

منظره دید

 

پنت هاوس آمریکا

پنت‌هاوس‌های آمریکا حتماً دارای منظره‌ی دید هستند. این منظره با توجه به طبیعت متنوع آمریکا می‌تواند دریا، دریاچه یا پارک باشد. در غیر اینصورت اگر پنت هاوس در مرکز شهر واقع شده باشد، منظره‌ی وسیعی از شهر را خواهد داشت. در هنگام انتخاب، این موضوع به سلیقه‌ی خریدار برمی‌گردد، اما داشتن وسعت دید و پنجره‌های عریض‌تر و بیشتر و هوای تمیزتر می‌تواند روی قیمت خانه تأثیر زیادی داشته باشد. به‌نظر می‌رسد پنت‌هاوس‌های ساحل میامی با منظره‌ی ساحل زیبای دریا از این نظر در صدر قرار دارند.

 

موقعیت قرارگیری پنت هاوس

شهر محل پنت‌هاوس در قیمت آن فوق‌العاده تأثیر دارد. ایالت فلوریدا به‌دلیل داشتن سواحل دریا، بعد از نیویورک دارای پنت‌هاوس‌های گران‌قیمت آمریکا است. فاصله‌ی پنت‌هاوس تا دریا نیز یکی دیگر از فاکتورهای تاثیرگذار در هنگام خرید و فروش آن است. خانه‌های نزدیکتر به دریا علاوه بر منظره‌ی زیباتر، از امکان استفاده راحت‌تر از ساحل دریا برای ساکنین برخوردارند. همچنین پنت‌هاوس‌هایی که در مرکز شهر واقع هستند، به‌دلیل دسترسی راحت‌تر به مراکز خرید، فروشگاه‌ها و ... خواهان بیشتر و قیمت بالاتری دارند. پنت‌هاوس‌های واقع شده در مرکز شهر نیویورک با منظره‌ی شهر و پارک داخلی، دارای قیمت‌های چندین میلیون دلاری و اغلب گران‌تر از پنت‌هاوس‌های دیگر هستند.
 

تجهیزات داخلی خانه

 

پنت هاوس آمریکا

با اشاره‌ای فهرست وار به تجهیزاتی که یک پنت‌هاوس می‌تواند داشته باشد، به این نکته اشاره می‌کنیم که داشتن تجهیزات و نوع مصالح به‌کار رفته، بر قیمت نهایی پنت‌هاوس اثرگذار خواهد بود.

  •  جنس چوب سقف و کف پارکت (می‌تواند چوب oak یا بلوط یا انواع دیگر باشد)
  •  ارتفاع کف تا سقف
  •  پهنای پنجره‌ها با منظره‌ی دید آنها
  •  تجهیزات کمدها
  •  نوع سیستم گرمایش 
  •  آشپزخانه‌ی تجهیز شده یا ساده
  •  انبار
 

مراحل خرید پنت‌هاوس در آمریکا

ترانیو در مقاله‌ای مراحل خرید ملک در آمریکا را در وب سایت خود منتشر کرده است. این مراحل برای خرید پنت‌هاوس نیز صادق است. او گفته است خرید یک ملک در آمریکا حدود ۳۰ تا ۴۵ روز طول می‌کشد. 
ابتدا باید آژانس املاک مورد نظر خود را انتخاب کنید و نشان دهید که دارایی کافی برای خرید پنت‌هاوس مورد نظر را دارید. شهر و ناحیه انتخابی و همچنین میزان بودجه‌ی شما مشاور املاک را کمک خواهد کرد تا موارد مناسب از میان خانه‌ها را برایتان پیدا کند. سپس قرار بازدید از محل توسط آژانس املاک تعیین و بازدید انجام می‌شود. در این مرحله باید هر سؤالی را درباره‌ی شرایط ویژه‌ی خرید، تخفیف‌ها و ... از مشاور املاک خود بدون نگرانی بپرسید.
وقتی یکی از موارد را انتخاب کردید، پیشنهاد مورد نظر خود را به‌صورت شفاهی یا کتبی به فروشنده می‌دهید. در پایان اگر پیشنهاد پذیرفته شود، مرحله خرید ملک توسط آژانس با ساخت یک اکانت به جریان می‌افتد. به عنوان خریدار لازم است درصدی از مبلغ خرید را به آژانس بدهید. این مبلغ در شهرهای مختلف متفاوت است. مثلاً در کالیفرنیا ۳٪ پرداخت می‌شود و حال آنکه در نیویورک این میزان ۱۰ الی ۲۰ درصد خواهد بود.

نمایش گالری

فایل

​نحوه‌ی خرید و فروش پنت هاوس در آمریکا

فایل

​نحوه‌ی خرید و فروش پنت هاوس در آمریکا