خرید پنت هاوس های زیبا در آمستردام

خرید پنت هاوس های آمستردام، یکی از شهرهای بسیار زیبا و بی نظیر در کشور هلند، شما را با دنیای دیگری در اروپا آشنا می سازد. قطعاً از اینکه در ساختمان لوکس و مجللی زندگی کنید که در مجاورت مراکز خرید شهر قرار دارد، نمای بالکن آن به سمت کانال آبی شهر است و از همه مهمتر، به آب و هوای بسیار مطبوع و لذت بخش دسترسی دارید، احساس خوشایندی به شما دست می دهد.

پنت هاوس های آمستردام به سبک بسیار ماهرانه و با طرح های روز دنیا ساخته شده اند. نمای داخلی این واحدهای لوکس، بسیار زیبا و چشم نواز طراحی شده است. خرید پنت هاوس در این شهر اروپایی، هیجان خاصی دارد. شهر آمستردام به لحاظ شرایط آب و هوایی و فرهنگ اجتماعی بسیار بالای مردم، در تمام اروپا شهرت دارد. آمستردام، طبیعت دست نخورده ای دارد، بنابراین در هر نقطه از شهر که برای خرید پنت هاوس اقدام کنید، بی شک بهترین شرایط زندگی را خواهید داشت.


خرید پنت هاوس در شهر آمستردام هلند

1-خرید پنت هاوس لوکس در شهر آمستردام، پروژه Bold Sky Villa

قیمت خرید: 4098305 یورو

خرید پنت هاوس لوکس و مجلل در پروژه Bold Sky Villa، در شهر آمستردام، یک انتخاب عالی برای افرادی است که قصد دارند سبک زندگی خود را تغییر دهند. این پنت هاوس در مساحتی به وسعت 419 متر مربع در ارتفاع 75 متری و در طبقه بیست و سوم برج ساخته شده است. این واحد لوکس دارای 8 اتاق می باشد. اگر این پنت هاوس را خریداری کنید، به راحتی به مدرسه، فروشگاه مواد غذایی و ایستگاه اتوبوس دسترسی خواهید داشت. پیشنهاد می کنیم اگر قصد خرید پنت هاوس در آمستردام را دارید، پروژه Bold Sky Villa را انتخاب کنید. عملیات ساخت این پنت هاوس در سال 2020 به پایان خواهد رسید.
 

خرید پنت هاوس


2-خرید پنت هوس Gustav Mahlerlaan 292، آمستردام

قیمت خرید: 3400000 یورو

یکی از زیباترین پنت هاوس های آمستردام، پنت هاوس Gustav Mahlerlaan 292 است. این ساختمان در سال 2008 و در مساحتی به وسعت 292 متر مربع ساخته شده و دارای 6 اتاق می باشد. این واحد مسکونی لوکس در طبقه بیست و سوم برج مسکونی قرار دارد.

در پنت هوس  Gustav Mahlerlaan 292، دو تراس بزرگ با مساحت 56 و 33 متر مربع قرار دارد. سالن ورودی این پنت هاوس شامل یک اتاق زیبا مخصوص لباس و سرویس بهداشتی است. اتاق پذیرایی با نمای بسیار خیره کننده طراحی شده است. آشپزخانه این واحد نیز به سبک مدرن و شیک چیده شده است؛ اتاق نشیمن دارای یک شومینه بزرگ است و به تراس منتهی می گردد. در طبقه اول پنت هاوس Gustav Mahlerlaan 292، 3 اتاق کار و اتاق خواب و 2 حمام با سونای اختصاصی وجود دارد. تمام متریالی که در ساخت قسمت های مختلف این پنت هاوس استفاده شده اند از بهترین و مرغوب ترین مواد هستند.
 

3-خرید پنت هوس Kerkstraat 118، آمستردام

قیمت خرید: 2030000 یورو

یکی از زیباترین پنت هاوس های شهر آمستردام برای خرید، پنت هاوس Kerkstraat 118 است. این ساختمان در سال 2019 به پایان می رسد و در مساحتی به وسعت 156 متر مربع طراحی شده است. تعداد 4 اتاق برای این پنت هاوس در نظر گرفته شده است.پنت هوس Kerkstraat 118 در طبقه دوم ساختمان قرار دارد. این واحد دارای یک تراس 51 متر مربعی است که از آن می توانید منظره شهر را تماشا کنید.  سه اتاق خواب و دو حمام، از امکانات دیگر این واحد لوکس است.

با خرید پنت هاوس Kerkstraat 118 می توانید به راحتی به ایستگاه مترو، کانال تاریخی آمستردام، رستوران های معروف شهر، موزه هنری وَن گوگ و سایر جاذبه های گردشگری شهر دسترسی داشته باشید.
 

خرید پنت هاوس


4- خرید پنت هوس Ceramiquelaan 275، آمستردام

قیمت خرید: 1950000 یورو

کی دیگر از پروژه های ساخت پنت هاوس در شهر آمستردام که به زودی به پایان می رسد، ساخت پنت هاوس Ceramiquelaan است. این عملیات در سال 2019 تمام می شود، بنابراین می توانید به عنوان پیشنهاد خرید پنت هاوس در مورد آن فکر کنید. این واحد لوکس و مدرن دارای مساحت 254 متر مربع بوده و شامل 4 اتاق، تراس بزرگ با مساحت 120 متر مربع و اتاق نشیمن بسیار ساده و زیبا در طبقه هفتم برج مسکونی است.

در ساختمانی که پنت هاوس Ceramiquelaan قرار دارد، در محوطه جلوی ساختمان، فضای سبز با سنگفرش های زیبا طراحی شده و محل مخصوصی نیز برای نگهداری از حیوانات خانگی در نظر گرفته شده است. لابی این پنت هاوس دارای کتابخانه و میز مطالعه است. خرید این واحد لوکس را به افرادی پیشنهاد می کنیم که قصد زندگی در شهر آمستردام هلند را دارند.
 

5- خرید پنت هاوس Ceramiquelaan 211، آمستردام

قیمت خرید: 1950000 یورو

یکی دیگر از پیشنهادهای خرید پنت هاوس در شهر آمستردام که ساخت آن به زودی به پایان می رسد، پنت هاوس Ceramiquelaan 211 است. این واحد لوکس و مدرن دارای مساحت 246 متر مربع بوده و شامل 4 اتاق، تراس بزرگ و اتاق نشیمن زیبا بوده و در طبقه هفتم برج مسکونی قرار دارد. آشپزخانه بسیار شیک و مجهز، فضای پارکینگ اختصاصی، سرویس بهداشتی و حمام که از بهترین مواد و مصالح تهیه شده اند، نمونه ای از امکانات این پنت هاوس هستند.
 

6-خرید پنت هاوس Gaasterlandstaart 266 در آمستردام

قیمت خرید: 1680000 یورو

خرید پنت هاوس 266  Gaasterlandstaart، با مساحت 204 متر مربع و دارای 4 اتاق در طبقه ششم ساختمان مسکونی، یک پیشنهاد عالی برای زندگی در هلند است. پروژه این ساختمان به زودی به پایان می رسد و شما می توانید برای خرید آن اقدام کنید. این پنت هاوس دارای 2 تراس و 2 بالکن است. اتاق خواب های اصلی این ساختمان دارای حمام و سرویس بهداشتی هستند. اتاق نشیمن و اتاق مخصوص لباس نیز به شیوه ای مدرن طراحی شده است. نورپردازی در تمام قسمت های این واحد مدرن و لوکس بسیار حرفه ای اجرا شده است.