پنت هاوس های زیبا در لواسان

تهران امروز به شهری شلوغ و پر از ازدحام و آلودگی تبدیل شده و زندگی در آن به مراتب سخت تر از قبل شده است. یکی از دلایلی که افراد به زندگی در پنت هاوس ها پناه می برند، ارتفاع زیاد آن هاست چرا که در ارتفاعات بالاتر آلودگی و دود کمتری وجود دارد. اما هر قدر هم پنت هاوس شما در طبقات بالایی برج باشد، باز هم آن طور که باید مصون از آلودگی نخواهید ماند. نظرتان راجع به پنت هاوسی در نزدیکی تهران ولی نه در مرکز آن چیست؟ اگر این پنت هاوس در منطقه ی خوش آب و هوایی مثل لواسان قرار داشته باشد چطور؟ در این مقاله قصد داریم راجع به لواسان و پنت هاوس هایش با شما صحبت کنیم.


لواسان

     لواسان باغ شهری است که اکثر خانه های آن به صورت پنت هاوس، ویلایی و مدرن بنا شده است. لواسان به عنوان نزدیک ترین منطقه ی ییلاقی و خوش آب و هوا به تهران شناخته شده است. لواسان به دلیل داشتن چشم اندازهای زیبا از رودخانه ی جاجرود و دریاچه ی سد لتیان طرفداران زیادی دارد. خیلی از ساکنین پایتخت مایل به داشتن پنت هاوسی در لواسان برای زندگی یا دست کم سپری کردن آخر هفته ی خود هستند. همین امر باعث شده ما شاهد بهترین معماری ها در سوئیس کوچک تهران باشیم. 


پنت هاوس های لواسان

 

پنت هاوس های لواسان

این یکی از پنت هاوس های لواسان با معماری و امکانات فوق العاده است. عرشه ی آن 330 متر و زیربنای ساختمان 530 متر می باشد. ملک فوق شامل دو دوبلکس مجزا به همراه دو سوئیت برای هر کدام می باشد. از دیگر امکانات این پنت هاوس می توان به استخر و جکوزی و محوطه ای با طراحی منحصر به فرد اشاره کرد. این ملک بیش از پنج اتاق دارد و دارای سالن و اتاق های پذیرایی مخصوص مهمان می باشد که برای برگزاری میهمانی های شما انتخاب مناسبی است.

پنت هاوس های لواسان
 

اگر جزو افرادی هستید که از زندگی در خانه هایی با سبک کلاسیک لذت می برید، ما به شما این پنت هاوس را پیشنهاد می کنیم. زمین این ملک 950 متر به همراه 1000 متر زیربنا است که ساخت تمام آن به سبک کلاسیک انجام شده است. این پنت هاوس درست شبیه خانه هایی است که در رویاهای کودکی در آن زندگی می کردیم. با خرید آن شما صاحب یک خانه ی فول امکانات خواهید شد و از زندگی و آرامش آن لذت خواهید برد.

پنت هاوس های لواسان

این پنت هاوس از گزینه های سوپر لاکچری لواسان است. معماری نوین و منحصر به فرد و مدرن که در 1200 متر زیربنا طراحی شده است به همراه 2100 متر زمین این ملک را به یکی از املاک چشم گیر تبدیل کرده است. این ملک در محله ی نارون لواسان واقع شده است و دارای امکاناتی مثل سالن تلویزیون، استخر و جکوزی و اتاق های پذیرایی مهمان است.

پنت هاوس های لواسان

این پنت هاوس دارای 1000 متر زیربنای تریبلکس می باشد که به صورت کلاسیک طراحی و ساخته شده است. ویوی این ملک به سمت کوچه باغ های لواسان و رودخانه است و مانند سایر گزینه هایی که به شما معرفی کردیم دارای استخر و جکوزی نیز هست. این پنت هاوس در محله ی برند لواسان واقع شده است.

پنت هاوس های لواسان

پیشنهاد بعدی ما در عسلک لواسان واقع شده است. 1100 متر زیربنا با ساخت کلاسیک دارد. از نکات مثبت این پنت هاوس ویوی آن و دسترسی آسان است. این ملک بالای پنج اتاق دارد و از امکانات فوق العاده بهره مند است. همچنین فضای کافی برای قرار دادن وسایل بازی مثل میز بیلیارد و فوتبال دستی و ساخت یک سالن بازی دارد. 
    به دلیل محدودیت زمانی تنها توانستیم چند تا از پنت هاوس ها و ویلاهای بی شمار لواسان را به شما معرفی کنیم. اگر به این شهر سری زده باشید، از تعدد و تنوع ساختمان ها در آن اگاه هستید. برای انتخاب یک پنت هاوس مناسب لازم است گزینه های زیادی را بررسی کنید و برای این کار نیازمند راهنمایی و مشاوره ی فردی کاردان هستید. گروه مشاوره ی املاک ما آماده ی ارائه ی انواع خدمات و راهنمایی در تمام زمینه های مشاوره ی املاک به شما عزیزان است.

نمایش گالری

فایل

پنت هاوس های زیبا در لواسان

فایل

پنت هاوس های زیبا در لواسان

فایل

پنت هاوس های زیبا در لواسان

فایل

پنت هاوس های زیبا در لواسان

فایل

پنت هاوس های زیبا در لواسان